تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۵
کد خبر : 9146

نشست خبری «خوب، بد، جلف ۲»| قاسم خانی: میتوانم فیلم را در کنار خانواده ام ببینم/ چگینی: میزان دستمزد بازیگران فیلممان «سکرت» است!

نشست خبری «خوب، بد، جلف ۲»| قاسم خانی: میتوانم فیلم را در کنار خانواده ام ببینم/ چگینی: میزان دستمزد بازیگران فیلممان «سکرت» است!

نشست خبری «خوب، بد، جلف ۲»| قاسم خانی: میتوانم فیلم را در کنار خانواده ام ببینم/ چگینی: میزان دستمزد بازیگران فیلممان «سکرت» است! نشست خبری فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف ۲» ساخته پیمان قاسم خانی با حضور عوامل و بازیگران فیلم، امشب در سالن کنفرانس پردیس سینمایی ملت برگزار شد. – اخبار فرهنگی – به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، در آغاز این نشست، پیمان قاسم خانی کارگردان فیلم گفت: خوب بد جلف ۲ فیلم پرزحمت و سختی بود. در همین ابتدا هم باید بگویم که کارگردانی این فیلم دو نفره بوده و لطفا همه سوالات را از من نپرسید؛ کارگردان دوم کار، محسن چگینی است؛ اشتباه ما در این راستا این بود که اسم محسن را دیر به ارشاد اعلام کردیم و فیلم به اسم من ثبت شد؛ لطفاً اسم کارگردان را در رسانه ها؛ ما دو نفر قید کنید.
وی ادامه داد: کمدی در جشنواره فجر جایگاهی ندارد؛ توقع ما این بود که حضور در جشنواره کارکردی ویترین گونه برایمان داشته باشد و هرکس که از فیلم خوشش آمد، تماشای آن را به دیگران توصیه کند؛ بنابراین اساسا به دریافت جایزه در جشنواره فکر نکردیم. فکر میکنم جشنواره ها در همه جای دنیا اقبالی به سینمای کمدی..

نشست خبری «خوب، بد، جلف ۲»| قاسم خانی: میتوانم فیلم را در کنار خانواده ام ببینم/ چگینی: میزان دستمزد بازیگران فیلممان «سکرت» است!

نشست خبری فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف ۲» ساخته پیمان قاسم خانی با حضور عوامل و بازیگران فیلم، امشب در سالن کنفرانس پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

نشست خبری «خوب، بد، جلف 2»| قاسم خانی: میتوانم فیلم را در کنار خانواده ام ببینم/ چگینی: میزان دستمزد بازیگران فیلممان «سکرت» است! – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، در آغاز این نشست، پیمان قاسم خانی کارگردان فیلم گفت: خوب بد جلف ۲ فیلم پرزحمت و سختی بود. در همین ابتدا هم باید بگویم که کارگردانی این فیلم دو نفره بوده و لطفا همه سوالات را از من نپرسید؛ کارگردان دوم کار، محسن چگینی است؛ اشتباه ما در این راستا این بود که اسم محسن را دیر به ارشاد اعلام کردیم و فیلم به اسم من ثبت شد؛ لطفاً اسم کارگردان را در رسانه ها؛ ما دو نفر قید کنید.

وی ادامه داد: کمدی در جشنواره فجر جایگاهی ندارد؛ توقع ما این بود که حضور در جشنواره کارکردی ویترین گونه برایمان داشته باشد و هرکس که از فیلم خوشش آمد، تماشای آن را به دیگران توصیه کند؛ بنابراین اساسا به دریافت جایزه در جشنواره فکر نکردیم. فکر میکنم جشنواره ها در همه جای دنیا اقبالی به سینمای کمدی ندارند و فیلمهای کمدی جشنواره های خاص خود را دارند. همین که در بخش مسابقه جشنواره فجر پذیرفته شدیم خوشحالیم؛ حالا اگر اتفاق بهتری هم برای فیلم بیفتد چه بهتر.

در بخش دیگری از این نشست، محسن چگینی در پاسخ به پرسش خبرنگار تسنیم درباره میزان دستمزد بازیگران خوب بد جلف ۲ گفت: دستمزد بازیگران «سکرت» است و نمیتوانم رقم پرداختی به آنها را بگویم!

در بخش دیگری از این نشست، سام درخشانی بازیگر فیلم خوب بد جلف ۲ گفت: وقتی بحث مارکت در سینما پیش می آید، دست بازیگر برای انتخاب نقش هایش بسته میشود؛ ما در کمدی جا افتاده ایم البته من سعی میکنم نقش های درام را هم قبول کنم و بتوانم تعادلی در میان نقش هایم برقرار کنم.

ریحانه پارسا دیگر بازیگر فیلم درباره تأثیر بازی در سریال پدر در شهرت زودهنگامش گفت: بارها در جمع های خصوصی به دوستانم گفته ام لحظه ای که سریال پدر به پایان رسید، صرفا یک اتفاق در کارنامه ام رقم خورد و پله ای نبود که بخواهم روی آن سوار شوم؛ تصمیم گرفتم هرکاری که تمام می‌شود خیلی به آن تکیه نکنم و خوب بد جلف ۲ معرفی تازه ای از من است.

حامد کمیلی دیگر بازیگر فیلم در سخنانی گفت: من قبلاً هم گونه کمدی را تجربه کرده بودم و همیشه این کنجکاوی را داشتم که بتوانم شکل ها و نقشهای مختلفی را تجربه کنم. وقتی با چنین فیلمنامه خوبی مواجه شدم، تجربه جدید و دوست داشتنی برایم رقم خورد و از رقم خوردن این اتفاق راضی هستم.

قاسم خانی در ادامه در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران دربازه لزوم حضور علی اوجی در فیلم گفت: من از بازی علی اوجی بسیار راضی ام و به او گفته بودم دوست دارم مثل یک فوک در فیلم بازی کنی و او همان فوکی بود که میخواستم.

وی ادامه داد: ما در خوب بد جلف ۲ نه داستان سیاسی داریم و نه داستان امنیتی و این ماجراها اساسا به سر و شکل من نمی‌خورد. من قصه ام را تعریف میکنم؛ حالا اگر درون قصه حرف سیاسی هست صرفا بستری برای تعریف کردن داستان است و نیت و جهت گیری سیاسی خاصی در فیلم وجود ندارد.

وی تصریح کرد: در هیچ فیلمنامه ای باجی برای خنداندن به کسی نمیدهم. در همین فیلم هم لحظات خنده داری را از پژمان درآوردم اما از آنجا که جنس فیلم نبود از آنها استفاده نکردم.

قاسم خانی افزود: ابتدا قصد داشتیم فیلم را به صورت سریال بسازیم و ۱۱ قسمت از آن را هم نوشتیم اما در ادامه دیدیم که ساخت آن بسیار پرهزینه درمی آید؛ اینگونه شد که قیدش را زدیم و فیلم فعلی به دوگانه تبدیل شد که قسمت دوم آن هنوز نوشته نشده است.

این کارگردان یادآور شد: در فیلم بخش هایی از نقش آفرینی خوب خانم فرجاد وجود داشت که در تدوین کوتاه شد؛ به این خاطر از او عذرخواهی میکنم. از ستاره پسیانی هم عذرخواهی میکنم که نقشش در تدوین ممیزی شد. سوتی بزرگی که ما دادیم این بود که فیلم در ابتدا ۱۸۲ دقیقه بود اما در ادامه ۱۱۵ دقیقه شد. خوشحالم که گوهر خیراندیش عزیز اکنون آمریکاست و اگر در سالن بود نصفمان میکرد(با خنده)؛ چراکه بیشتر نقش گوهر نیز در فیلم حذف شد.

قاسم خانی در پاسخ به اینکه آیا میتوان فیلم را همراه با خانواده دید، گفت: اینکه بتوانید فیلم را با خانواده ببینید یا نه بستگی به خانواده شما دارد. این جنس شوخی در جامعه ما وجود دارد و ما درصد آن را کاهش داده ایم. به نظرم اصطلاح شوخی جنسی تعبیر چرکی است و این انگ را به هرچیزی که بزنید آن را کثیف و خراب میکنید. لطفاً از استعمال چنین وصفی پرهیز کنید. من با خانواده خودم میتوانم این فیلم را ببینم.

در پایان این نشست، گوهر خیراندیش یکی از بازیگران فیلم از آمریکا روی خط تلفن آمد و در اظهاراتی گفت: دلم میخواست در کنار پیمان و شما بودم و فیلم را به اتفاق هم میدیدم. وقتی پیمان برایم نقش را تعریف کرد، احساس کردم خیلی آن را دوست دارم. پیمان اگر برخی صحنه های حضور مرا از فیلم درآورده هیچ اشکالی ندارد؛ چراکه او کارگردان است و حتما چنین قیچی کردنی را تشخیص داده است.

انتهای پیام/

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.