تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۴:۵۸
کد خبر : 611149

«مهدی مصطفوی» رتبه اول بخش پوستر شیعی را کسب کرد/ «امیر قیومی» رتبه اول بخش تک عکس اربعین شد

«مهدی مصطفوی» رتبه اول بخش پوستر شیعی را کسب کرد/ «امیر قیومی» رتبه اول بخش تک عکس اربعین شد

«مهدی مصطفوی» رتبه اول بخش پوستر شیعی را کسب کرد/ «امیر قیومی» رتبه اول بخش تک عکس اربعین شد سینماپرس: مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان سوگواره‌های عاشورایی «هیأت» جمعه ۲۵ خرداد در مشهد مقدس برگزار شد. به گزارش سینماپرس، مراسم اختتامیه سوگواره‌های عاشورایی «هیأت» و اعلام اسامی برگزیدگان در شاخه‌های فراخوان همزمان با رویداد ملی

«مهدی مصطفوی» رتبه اول بخش پوستر شیعی را کسب کرد/ «امیر قیومی» رتبه اول بخش تک عکس اربعین شد

سینماپرس: مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان سوگواره‌های عاشورایی «هیأت» جمعه ۲۵ خرداد در مشهد مقدس برگزار شد.

به گزارش سینماپرس، مراسم اختتامیه سوگواره‌های عاشورایی «هیأت» و اعلام اسامی برگزیدگان در شاخه‌های فراخوان همزمان با رویداد ملی «سفینة النجاة ۲» روز ۲۵ خرداد در حرم مطهر امام رضا علیه السلام برگزار شد.

جلسات داوری فراخوان‌های هنری رسانه‌ای «هیأت» از میان بالغ بر ۵ هزار اثر از بیش از ۴۰۰ هنرمند برگزار شد. در جلسات داوری تعداد ۲۳۷ اثر از ۱۱۵ هنرمند با نظر هیأت داوران به عنوان آثار منتخب اعلام شد که اسامی هنرمندان برگزیده به شرح زیر است:

امیر قیومی، علی مظفری، علی ابک، هادی دهقان پور، محمود بازدار، پرویز گلی زاده، حمید عابدی، محمد آهنگر، محمدهادی خسروی، علی اصغر یوسفی، امیر قادری، یاسر محمدخانی، انیس قلاوند، حمید واحدی، علی احمدی نژاد، عبدالرحمن مجرد، محمود خدابخشی، مریم آل‌مومن دهکردی، علی حسن زاده، آنیتا حسنعلی زاده، مجید خالقی مقدم، محمد عمارلو، رسول مختاری، محمدرضا بهمرام، عاطفه‌سادات صفوی، محمدایلیا یعقوبی، میترا زرگرانی، اکبر قاسم ور، سیدمتین هاشمی، محمد قائدی، شریفه علی آبادی، علی کریمی، علی هاشمی کوشان، کمیل حسن‌زاده، فاطمه تاجیک، امیر کرمکار، سید محمدمهدی قدس علوی، الهه جوان، حسین شاه‌بداغی، عمران کامیاب، مهدی مصطفوی، زهرا سلمان صابری، امید کردی، ایمان مانده‌گاری، سیدجواد مظفری، امین موسوی، علی ذوالفقارزاده، حامد تیموری، سیدمحمدحسن موسوی، سید محمد مهدی حسینی، علی‌رضا حاج حیدری، حسین یساری، جواد عبدلی، مهدی قنواتی، علی علوی‌راد، حمید ژولانژاد، محمدجواد اسعدی سامانی، ‌ مریم محمدی، سید مهدی میراحمدی، محسن هیزجی، اکبر مولایاری، ‌ سید حسین باقر نقوی، ‌ محمد باقری، محمد متقی‌منش، محمد حاجی علیرضایی، ‌ حسین قربانی، علی پیشدار، حسین براتی، بهمن جلالی نوکنده، محمد امین همزبان، یاسر باغداری، ‌ رامین صالحی، علی صادقیان، امیر قنبری، امیرحسین ربانی، سارا اوبری، امیرمحمد کریمیان، محسن کاظمی، مهدی جم جاه، رضا جعفری، ایمان کاتبی، امیرحسین ربیعی، ‌ محمدمهدی قربانی، آرمین رهنما، محمدمهدی اولادیان، رضا عنایتی ضمیر، مهیار ساکی، پوریا داوطلب، ‌ سید ابوالفضل حسینی، سید صدرالدین علوی، محمد افراز، محمدصادق پیمانی، علیرضا محرمی، ابوالفضل محیط، سید محسن محمودی، سعید سلیمی، علیرضا شیالی، علی بخشنده، حامد ریا، محمدحسن افشاری، مهدی احمدی، محسن راستی‌پور، عمار ابوالفتحی، حسین عکاف، مهدی شاهوردی، امیرمهدی احمدی، محمد جواد صادقی نژاد، مهرداد قلی، کوثر الاسوند، الناز فتح‌الله‌پور، مصطفی احمدی میاندشتی، الهام معینی کیا، محمدمصطفی احمدی خامسی، محمدرضا دده بیگی، فاطمه سادات جوادی.

از میان این اسامی، برگزیدگان در روز جمعه ۲۵ خرداد در حرم رضوی به شرح زیر معرفی و قدردانی شدند:

* سومین فراخوان حروف نگاری هیأت

محمد حسن افشاری رتبه اول

مهدی احمدی رتبه دوم

محسن راستی پور؛ رتبه سوم

* سومین فراخوان تصویرسازی هیأت

کوثر الاسوند؛ شایسته قدردانی

الناز فتح الله پور؛ شایسته قدردانی

مصطفی احمدی میاندشتی؛ شایسته قدردانی

* چهارمین فراخوان تولیدات صوتی هیأت

الهام معینی کیا؛ رتبه برتر بخش روایت هیأت

محمد مصطفی احمدی خامسی؛ شایسته قدردانی بخش روایت هیأت

* چهارمین فراخوان تولیدات ویدیویی هیأت

محمدرضا دده بیگی؛ رتبه برتر بخش تیزر مراسم هیأت فاطمه سادات جوادی رتبه اول بخش روایت هیأت محمدرضا دده بیگی؛ رتبه دوم بخش روایت هیأت محمد امین همزبان رتبه سوم بخش روایت هیأت

* دوازدهمین سوگواره عاشورایی عکس هیأت

امیر قیومی؛ رتبه اول بخش تک عکس اربعین

علی مظفری؛ رتبه دوم بخش تک عکس اربعین

علی ایک؛ رتبه سوم بخش تک عکس اربعین

عبدالرحمن مجرد و محمود خدا بخشی؛ رتبه برتر (مشترک) بخش عکسهای قدیمی و کهن هیأت

علی ایک؛ رتبه اول بخش تک عکس روایت هیأت

علی حسن زاده؛ رتبه دوم بخش تک عکس روایت هیأت

آنیتا حسنعلی زاده؛ رتبه سوم بخش تک عکس روایت هیأت

الهه جوان؛ شایسته قدردانی بخش مجموعه عکس روایت هیأت

حسین شاه بداغی؛ شایسته قدردانی بخش مجموعه عکس روایت هیأت

عمران کامیاب؛ شایسته قدردانی بخش مجموعه عکس روایت هیأت

* دوازدهمین سوگواره عاشورایی پوستر هیأت

مهدی مصطفوی؛ رتبه اول بخش پوستر شیعی

زهرا سلمان صابری؛ رتبه دوم بخش پوستر شیعی

امید کردی؛ رتبه سوم بخش پوستر شیعی

ایمان ماندگاری؛ رتبه پوستر برتر بخش پوستر اعلان هیأت

علی ذوالفقارزاده؛ رتبه برتر بخش تخصصی چیدمان متن پوستر اعلان هیأت

ایمان ماندگاری؛ رتبه برتر بخش تخصصی کاربرد عکس در پوستر اعلان هیأت

علی ذو الفقارزاده؛ رتبه برتر بخش تخصصی ترکیب بندی پوستر اعلان هیأت

امین موسوی؛ رتبه برتر بخش تخصصی ایده و خلاقیت پوستر اعلان هیأت

* سومین فراخوان حروف نگاری هیأت

محمد حسن افشاری؛ رتبه اول

مهدی احمدی؛ رتبه دوم

محسن راستی پور؛ رتبه سوم

* سومین فراخوان تصویرسازی هیأت

کوثر الاسوند؛ شایسته قدردانی

الناز فتح الله پور؛ شایسته قدردانی

مصطفی احمدی میاندشتی؛ شایسته قدردانی

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.