تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۲
کد خبر : 601199

معرفی بهترین مؤسسه مهاجرتی کانادا در سال 1402 توسط برتر ویزا

معرفی بهترین مؤسسه مهاجرتی کانادا در سال 1402 توسط برتر ویزا

چکیده : در سال‌های اخیر مهاجرت ایرانیان به کانادا افزایش پیدا کرده و این کشور به یک مقصد محبوب برای زندگی تبدیل شده است؛ دلیل این اتفاق سیاست‌های مهاجرتی آسان کانادا است که افراد زیادی را به خود جذب کرده است. در ادامه قصد داریم شما را با بهترین مؤسسه مهاجرتی کانادا و این کشور

چکیده : در سال‌های اخیر مهاجرت ایرانیان به کانادا افزایش پیدا کرده و این کشور به یک مقصد محبوب برای زندگی تبدیل شده است؛ دلیل این اتفاق سیاست‌های مهاجرتی آسان کانادا است که افراد زیادی را به خود جذب کرده است. در ادامه قصد داریم شما را با بهترین مؤسسه مهاجرتی کانادا و این کشور زیبا آشنا کنیم.

 

در سال‌های اخیر مهاجرت ایرانیان به کانادا افزایش پیدا کرده و این کشور به یک مقصد محبوب برای زندگی تبدیل شده است؛ دلیل این اتفاق سیاست‌های مهاجرتی آسان کانادا است که افراد زیادی را به خود جذب کرده است. در ادامه قصد داریم شما را با بهترین مؤسسه مهاجرتی کانادا و این کشور زیبا آشنا کنیم.

در کانادا اکثر افراد مهاجر هستند و این موضوع باعث شده تا زندگی برای افرادی که از کشور دیگری به آنجا مهاجرت کرده‌اند آسان شود.

ایرانیان از این موضوع مستثنا نیستند، در حال حاضر ایرانیان زیادی در کانادا مشغول کار و زندگی هستند و شما به‌راحتی می‌توانید جوامع ایرانی در کانادا را مشاهده کنید.

تعداد زیادی شرکت، سوپرمارکت، فروشگاه، کسب‌وکار و … ایرانی وجود دارد که حس زندگی در ایران را به شما القا می‌کند. اما باز هم باید دقت کنید که در حال زندگی در کانادا هستید.

کانادا قوانین و مقررات سخت‌گیرانه‌ای را در برخی زمینه‌ها دارد که تفاوت بسیار زیادی با ایران دارد و به همین دلیل ممکن است در روزهای ابتدایی مهاجرت کمی سردرگم شوید.

در حال حاضر کانادا حدود 38 میلیون نفر جمعیت دارد که نسبت به مساحت بزرگ این کشور جمعیت کمی محسوب می‌شود؛ طبق آخرین آمار تعداد ایرانیان در کانادا حدود 400 هزار نفر است که نشان‌دهنده تعداد بالای ایرانیان در این کشور است.

اکثر ایرانیان در شهرهای تورنتو، ونکوور و استان کبک زندگی می‌کنند چرا که اکثر شرکت‌ها و دانشگاه‌های بزرگ کانادا در این شهرها قرار گرفته‌اند.

کانادا از هر نظر برای ایرانیان کشور مناسبی است؛ اما طبق گفته مهاجران معایبی وجود دارد که ممکن است ابتدای مهاجرت شما را اذیت کند.

برای مثال فاصله مکانی کانادا با ایران بسیار زیاد است و این مورد برای کسانی که در حال رفت‌وآمد به ایران هستند کمی آزاردهنده خواهد بود.

یا اینکه آب‌وهوای این کشور سرد و خشک است که با آب‌وهوای گرم و مرطوب ایران تفاوت بسیار زیادی دارد.

کانادا کجاست؟

کانادا یک کشور بزرگ در شمال قاره آمریکا شمالی است که از سه طرف توسط اقیانوس اطلس، اقیانوس آرام و اقیانوس منجمد شمالی احاطه شده است.

همان‌طور که می‌دانید کانادا از جنوب با ایالات متحده آمریکا هم مرز است که بزرگ‌ترین همکار تجاری و اقتصادی این کشور محسوب می‌شود.

برخلاف تصور عموم پایتخت کانادا شهرهای بزرگی مثل ونکوور یا کانادا نیست؛ بلکه پایتخت کانادا شهر اتاوا که در استان انتاریو واقع شده می‌باشد.

مساحت کانادا حدود 9 میلیون و 985 هزار کیلومترمربع است، برای اینکه بهتر متوجه شوید آن را با مساحت ایران که 1 میلیون و 648 هزار کیلومترمربع است مقایسه کنید. کانادا حدوداً 9 برابر ایران مساحت دارد!

این مساحت بزرگ کانادا را به دومین کشور بزرگ در جهان پس از روسیه تبدیل کرده است؛ اما جالب است بدانید که به دلیل موقعیت جغرافیایی کانادا خیلی از مناطق این کشور برای سکونت مناسب نمی‌باشند.

کانادا به دلیل وجود منابع طبیعی بسیار زیاد مانند نفت، گاز، زغال‌سنگ، منابع طبیعی و … به یکی از بزرگ‌ترین صادرکنندگان جهان تبدیل شده که تأثیر بسیار زیادی بر اقتصاد این کشور داشته است.

چرا باید به کانادا مهاجرت کنیم؟

معرفی بهترین مؤسسه مهاجرتی کانادا در سال 1402 توسط برتر ویزا

دلایل زیادی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد؛ اما در ادامه برخی از مهم‌ترین دلایل مهاجرت به این کشور بزرگ را برای شما شرح می‌دهیم.

یکی از بزرگ‌ترین دلایل مهاجرت به کانادا برای ایرانیان وجود تعداد زیادی از هم‌وطنان در این کشور است که حس زندگی در کشور مادری را به افراد می‌دهد.

شما به‌راحتی دسترسی به خوراکی‌های ایرانی، مردم خونگرم و فارسی‌زبان، مدارس و مؤسسات فارسی‌زبان و … دارید که از سختی مهاجرت کمی کاسته می‌شود.

همچنین زبان رسمی کانادا که انگلیسی می‌باشد از مزایای دیگر این کشور است، درست است که در برخی مناطق به زبان فرانسوی صحبت می‌شود؛ اما در اکثر شهرها با زبان انگلیسی می‌توانید بدون هیچ مشکلی زندگی کنید.

اقتصاد پویا و روبه‌رشد کانادا باعث شده تا موقعیت‌های شغلی بسیار زیادی به وجود آمده و مهاجران و دانشجویان به‌راحتی بتوانند در این کشور مغول به کار شوند.

این موضوع باعث شده تا بستر مناسبی برای سرمایه‌گذاری و راه‌اندازی کسب‌وکار در کانادا به وجود آید و نیروهای متخصص و ماهر در این شرکت‌ها مشغول به کار شوند.

اگر چه مزایای زیادی وجود دارد؛ اما به‌عنوان مزیت آخر باید بگوییم که وجود دانشگاه‌های برتر با استادان باتجربه باعث شده تا بستر مناسبی برای دانشجویان ایجاد شود.

هزینه تحصیل در کانادا کمی بالا است؛ اما پذیرش دانشگاه‌های این کشور بالاست که به شما فرصت تحصیل در یکی از کشورهای پیشرفته دنیا را می‌دهد.

روش‌های مهاجرت به کانادا

معرفی بهترین مؤسسه مهاجرتی کانادا در سال 1402 توسط برتر ویزا

برای مهاجرت به کانادا چندین روش قانونی برای متقاضیان تعبیه شده و شما می‌توانید از روشی که با شرایط شما سازگاری دارد برای مهاجرت به کانادا استفاده کنید.

مهاجرت کاری به کانادا

یکی از محبوب‌ترین مسیرهای مهاجرت به کانادا، مهاجرت کاری می‌باشد که سالیانه متقاضیان بسیار زیادی از تمام دنیا با این روش به کانادا مهاجرت می‌کنند.

برای مهاجرت از طریق کار به کانادا شما چند روش پیشروی خود دارید:

  • جاب آفر

  • اسکیل ورکر

  • اسکیل ترید

برای مهاجرت از طریق جاب آفر شما نیاز به پیشنهاد کاری از سوی شرکت کانادایی دارید. برای اینکه بتوانید جاب آفر دریافت کنید شغل موردنظر شما باید در لیست مشاغل موردنیاز کانادا باشد.

در روش اسکیل ورکر علاوه بر اینکه باید شغل شما در لیست مشاغل موردنیاز کانادا باشد نیاز به حداقل 1 سال سابقه کاری مرتبط هم دارید. شما باید امتیاز موردنیاز را در سیستم امتیازبندی کانادا دریافت کنید تا واجد شرایط مهاجرت از این روش باشید.

اسکیل ترید هم که به‌عنوان مهاجرت با مدرک فنی شناخته می‌شود بیشتر برای کارهای فنی مثل جوشکاری، نجاری و … مورداستفاده قرار می‌گیرد که نیاز به پیشنهاد کاری و حداقل 2 سال سابقه کار دارد.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

گزینه مناسب بعدی برای مهاجرت به کانادا، مهاجرت تحصیلی است که متقاضیان زیادی بین دانشجویان بین‌المللی دارد. با تحصیل در دانشگاه‌های کانادا نمی‌توانید اقامت دائم دریافت کنید اما می‌توانید پس از کار در این کشور مقیم کانادا شوید.

تحصیل در کانادا به دو زبان انگلیسی و فرانسوی قابل‌انجام است و می‌توانید در مقاطع مختلفی مشغول به تحصیل شوید. برای این کار لازم است ابتدا پذیرش را از یک دانشگاه معتبر دریافت کنید و پس از پرداخت هزینه‌ها پروسه مهاجرت خود را آغاز کنید.

مهاجرت سرمایه‌گذاری به کانادا

مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری در کانادا به دلیل وجود قوانین آسان برای این کار و دسترسی به بازارهای بین‌المللی موردتوجه ایرانیان قرار گرفته.

در این روش می‌توانید با ثبت شرکت، کارآفرینی یا راه‌اندازی یک استارتاپ اقامت کانادا را دریافت کنید و همراه خانواده مشغول به زندگی و کار در این کشور شوید.

ثبت شرکت در کانادا قوانین پیچیده‌ای دارد؛ اما در مجموع پروسه آسانی دارد؛ پس از اینکه نوع شرکت خود را انتخاب کردید نیاز به ارائه بیزینس پلن دارد.

پس از اینکه با بیزینس پلن شما موافقت شد باید یک نام برای شرکت انتخاب کرده و سپس شرکت را ثبت کنید و به دنبال مجوزهای لازم بروید.

معرفی بهترین مؤسسه مهاجرتی کانادا

در ادامه قصد داریم بهترین مؤسسه مهاجرتی کانادا را به شما معرفی کنیم. ازآنجاکه مؤسسات معتبر زیادی در زمینه مهاجرت به کانادا فعالیت می‌کنند قصد داریم چند شرکت را به شما معرفی کنیم تا بادقت بیشتر و تحقیق مؤسسه مناسب خود را پیدا کنید.

منبع مؤسسات معرفی شده بر اساس تحقیقات و رتبه‌بندی وب‌سایت برتر ویزا می‌باشد.

1.پارسی کانادا

مؤسسه حقوقی بین‌المللی دادگران حق و عدالت با نام تجاری پارسی کانادا یکی از مؤسسات قدیمی در زمینه انواع روش‌های مهاجرت به کانادا می‌باشد.

این مؤسسه با بیش از 300 مشاور متخصص و وکلای رسمی مهاجرتی آماده ارائه خدمات در زمینه مهاجرت به کانادا می‌باشد.

شماره تماس: 021-43000071

آدرس: خیابان ولیعصر، بین چهارراه پسیان و زعفرانیه، پلاک 2880

2.ویزا 724

ویزا 724 یکی از مراکز معتبر برای اخذ ویزا کشورهای اروپایی، آمریکا، کانادا، دبی و … می‌باشد که در زمینه‌های مختلف مثل رفع ریجکتی و وقت سفارت هم فعالیت می‌کند.

این مؤسسه دارای تمامی مجوزهای لازم برای اخذ اقامت کانادا از جمله مجوز رسمی وزارت کار، مجوز رسمی مؤسسه حقوقی بین‌المللی لیبرا و … می‌باشد.

شماره تماس: 021-22609221  –  021-22624260  –  021-22609232  –  021-22609330

آدرس: خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل صدر، جنب پمپ‌بنزین، نبش کوچه الهیه (ساختمان مؤسسه حقوقی لیبرا و کاریابی بین‌المللی ایران)

3.گوتوتی‌آر

مؤسسه گوهران تیام آرتا با نام تجاری Go2tr است که شما را در مسیر مهاجرت به کانادا همراهی می‌کند.

این مؤسسه با بهره‌گیری از چندین مشاور متخصص در زمینه مهاجر، پرونده شما را در مهاجرت تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری، ازدواج و … به‌صورت حرفه‌ای پیش می‌برد.

شماره تماس: 021-43000021

آدرس: جردن، قبل از چهارراه جهان کودک، خیابان شریفی، روبروی کلانتری گاندی، پلاک ۳۲، واحد ۴

4.اصطهباناتی

مؤسسه حقوقی وکلای برگزیده اصطهباناتی یکی از قدیمی‌ترین مؤسسات مهاجرتی در شهر شیراز است که در حال حاضر در شهرهای تهران، اصفهان، رشت و مشهد شعبه دارد.

اگر قصد مهاجرت قانونی و مطمئن به کانادا یا هر کشور اروپایی را دارید، یکی از گزینه‌های باتجربه پیشروی شما مؤسسه مهاجرتی اصطهباناتی می‌باشد.

شماره تماس دفتر تهران: 021-91002412

آدرس: میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان بهزاد شفق (17) مجتمع نخل

5.هلدینگ رسام

مؤسسه مهاجرتی هلدینگ رسام یکی از مؤسسات مهاجرتی باتجربه در زمینه مهاجرت به اروپا، کانادا، آمریکا و … می‌باشد که تابه‌حال چندین پرونده موفق را تجربه کرده است.

هلدینگ رسام در کشور کانادا با نام حقوقی Rasam Holding Inc با مجوز رسمی از دولت فدرال کانادا در این کشور به ثبت رسیده و پرونده مهاجرتی شما را از طریق وکلای خود در کشور مقصد دنبال می‌کند.

شماره تماس: 021-88566803  –  021-88566806

آدرس: تهران، سعادت‌آباد، خیابان علامه طباطبایی، نبش خیابان 38 غربی، پلاک 28، ساختمان رسام، واحد 3

6.حوری

سازمان مهاجرتی حوری سلیمانی که زیر نظر خانم حوری سلیمانی فعالیت می‌کند دارای بیش از 20 سال سابقه در زمینه مهاجرت به کانادا می‌باشد.

این مؤسسه که به‌صورت تخصصی در زمینه مهاجرت به کانادا فعالیت می‌کند دارای مجوز رسمی از کانادا و عضویت فعال ICCRC می‌باشد.

شماره تماس: +16473483434

آدرس: 245 Fairview Mall Drive Suite 704 Toronto, ON. CANADA M2J 4T1

برای مشاهده لیست کامل مؤسسات مهاجرتی کانادا می‌توانید به مقاله «بهترین شرکت مهاجرت به کانادا» در وب‌سایت برتر ویزا به آدرس bartarvisa.com مراجعه کرده و اطلاعات مورد نیازتان را دریافت کنید.

نتیجه‌گیری

کانادا یکی از محبوب‌ترین و بهترین مقاصد مهاجرتی برای ایرانیان است که به دلیل اقتصاد روبه‌رشد، فرصت‌های شغلی فراوان و وجود جامعه گسترده ایرانی موردتوجه قرار گرفته است.

مسیر مهاجرت به کانادا به نظر آسان است؛ اما موارد زیادی برای بررسی وجود دارد که در صورت اشتباه ممکن است موجب تأخیر در مهاجرت شما شود.

برای اینکه از این مشکلات جلوگیری کنید بهتر است با بهترین مؤسسه مهاجرتی کانادا که توسط رسانه معتبر برتر ویزا معرفی شدند مشاوره داشته باشید.

برچسب ها : ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.