تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۶
کد خبر : 610602

شگرد رسانه‌ای «معاونت فرهنگی ارشاد» برای تبدیل بُن ۴۰۰ هزار تومانی «خرید کتاب خبرنگاران» به ۱میلیون تومان!

شگرد رسانه‌ای «معاونت فرهنگی ارشاد» برای تبدیل بُن ۴۰۰ هزار تومانی «خرید کتاب خبرنگاران» به ۱میلیون تومان!

شگرد رسانه‌ای «معاونت فرهنگی ارشاد» برای تبدیل بُن ۴۰۰ هزار تومانی «خرید کتاب خبرنگاران» به ۱میلیون تومان! سینماپرس: معاونت فرهنگی وزارت ارشاد در حالی مدعی شد که خبرنگاران و اهالی رسانه دارای پرونده در سامانه جامع رسانه‌ها می‌توانند برای تهیه بن یک میلیون تومانی خرید کتاب به سامانه نمایشگاه کتاب تهران مراجعه کنند که ۵۰۰

شگرد رسانه‌ای «معاونت فرهنگی ارشاد» برای تبدیل بُن ۴۰۰ هزار تومانی «خرید کتاب خبرنگاران» به ۱میلیون تومان!

سینماپرس: معاونت فرهنگی وزارت ارشاد در حالی مدعی شد که خبرنگاران و اهالی رسانه دارای پرونده در سامانه جامع رسانه‌ها می‌توانند برای تهیه بن یک میلیون تومانی خرید کتاب به سامانه نمایشگاه کتاب تهران مراجعه کنند که ۵۰۰ هزار تومان از این بن آورده خود خبرنگار خواهد بود و ۱۰۰ هزار تومان آن نیز مشمول قاعده تخفیف ناشران می‌شود!

به گزارش سینماپرس، مدیران مسئول و همچنین خبرنگاران غیرشاغلِ دارای پرونده خبرنگاری در سامانه جامع رسانه‌ها، از امروز یک‌شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ می‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت‌نام یارانه اعتباری خرید کتاب (book.icfi.ir) نسبت به تهیه بن خرید کتاب به مبلغ یک میلیون تومان اقدام کنند.

بنا بر این گزارش، با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده با معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعتبار مبلغ بنِ خرید کتاب برای خبرنگاران و اهالی رسانه، یک میلیون تومان است که ۵۰۰ هزارتومان آن آورده خبرنگارِ متقاضی خواهد بود، ۴۰۰ هزار تومان از سوی معاونت امور رسانه‌ای و تبلیغات و ۱۰ درصد مابقی از محل تخفیف ناشران پرداخت می‌شود.

خبرنگاران، مدیران مسئول و سردبیران رسانه‌ها و خبرنگاران غیرشاغلِ دارای پرونده خبرنگاری تایید شده در سامانه جامع رسانه‌های کشور، می‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت‌نام یارانه اعتباری خرید کتاب (book.icfi.ir) سی و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران نسبت به تهیه بن خرید کتاب به مبلغ یک میلیون تومان اقدام کنند.

یارانه مذکور که پس از تشکیل سبد خرید از سامانه به‌صورت خودکار اعمال می‌شود، به صورت «اعتبار خرید» به کـد ملـی خبرنگاران متقاضیان اختصاص می‌یابد و تنها برای خرید از بخش مجازی نمایشگاه کتاب قابل استفاده است.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.