تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۶
کد خبر : 595704

شما لایق این هستید در بهترین آزمایشگاه تهران آزمایشات خود را انجام دهید!

شما لایق این هستید در بهترین آزمایشگاه تهران آزمایشات خود را انجام دهید!

برای همه ما پیش آمده دغدغه این که کجا آزمایشات خود را انجام دهیم را داشته باشیم، اما دیگر نگران نباشید چراکه ما در این مقاله شمارا با آزمایشگاه فرین بهترین آزمایشگاه تهران آزمایشگاه فردا ی بهتر آشنا خواهیم کرد. آزمایشگاه فرین با دارا بودن کادری مجرب و محیطی کاملا بهداشتی توانسته لقب بهترین آزمایشگاه تهران

برای همه ما پیش آمده دغدغه این که کجا آزمایشات خود را انجام دهیم را داشته باشیم، اما دیگر نگران نباشید چراکه ما در این مقاله شمارا با آزمایشگاه فرین بهترین آزمایشگاه تهران آزمایشگاه فردا ی بهتر آشنا خواهیم کرد. آزمایشگاه فرین با دارا بودن کادری مجرب و محیطی کاملا بهداشتی توانسته لقب بهترین آزمایشگاه تهران را به خود اختصاص دهد. این مجموعه با به کار گیری پیشرفته ترین روش‌ها دستگاه‌های موجود توانسته حتی خاص ترین آزمایشات را هم به انجام رساند پس شما می‌توانید برای انجام هر آزمایشی به این آزمایشگاه واقع در شمال تهران مراجعه کنید.در آزمایشگاه فرین شما علاوه بر انجام آزمایش می‌توانید مشاوره ژنتیک نیز انجام دهید که در مشاوره ژنتیک، مشاوران با جمع آوری و آنالیز سابقه خانوادگی و الگوی وراثت و ارزیابی انتقال اختلال ژنتیکی به خانواده هایی که احتمال اختلالات ژنتیکی در آن ها بالا است، آگاهی می‌رسانند. آن ها اطلاعات درباره آزمایشات ژنتیکی و موارد مرتبط با آن را جمع آوری کرده تا بتوانند اطلاعات مرتبط با ریسک ژنتیکی بیماری ها و آزمایش ها را ارائه دهند. مشاوران ژنتیک می توانند اهمیت مشکلات ژنتیکی و ارتباط آن با سابقه خانوادگی فرد را برای خانواده ها توضیح و تفسیر نمایند. آن ها همچنین بر روی گزینه های دردسترس و انتخابی بحث و تبادل نظر می نمایند و ارتباط بیماران را با مراکز حرفه ای در زمینه آزمایشات ژنتیک برقرار می سازند.

در طی اولین جلسات مشاوره ژنتیک، مشاوره دهنده علت مراجعه بیمار و خانواده آن را مشخص می کند. افراد بعد از مشاوره یک سری اطلاعات شامل سابقه فامیلی در اختیار مشاوره دهنده قرار می دهند. نهایتا سابقه پزشکی، روانی- اجتماعی بیمار بررسی می گردد. در میان موضوعاتی که ممکن است در طی جلسه اولیه مشاوره ژنتیک مورد بررسی قرار گیرد، الگوی وراثت ژنتیکی افراد، شانس تکرار بیماری ژنتیکی، آزمایشات در دسترس و قابل انجام و محدودیت آزمایشات، و ارائه گزینه های ادامه نسل برای فرد مذکور می باشد.

ممکن است افراد برای بررسی بیشتر و تخصصی به متخصصین در ارتباط با بیماری شان ارجاع داده شوند. اکثرا تمرکز پزشک مشاور به روی کمک به خانواده فرد بیمار برای مقابله با عواقب اقتصادی، احساسی، روانی، پزشکی و اجتماعی نتایج آزمایشات می باشد. مشکلات روانی شامل انکار، اضطراب، خشم و عصبانیت، غم و اندوه، احساس گناه یا سرزنش گزارش شده است. در صورت لزوم پزشک مشاور افراد را برای رفع و تسکین این موارد به متخصص روانشناسی رجوع می دهد.

انجام آزمایش در آزمایشگاه فرین چه تاثیری در روحیه فرد دارد؟

انجام آزمایش یک امریست که موجب داشتن استرس در فرد می‌شود برای همین یکی از مهم ترین ویژگی‌های یک آزمایشگاه خوب داشتن محیطی آرام و دلنشین است. آزمایشگاه فرین با فراهم کردن فضایی آرام و به دور از استرس این امکان را به شما می‌دهد تا در انجام آزمایشات خود قادر باشید ب طور کامل خونسردی خود را حفظ کنید. همچنین آزمایشگاه فرین با داشتن کادری صمیمی و مجرب سبب می‌شود تا احساس آرامش و امنیت شما چندین برابر شود و یک خاطره خوب در ذهن شما باقی بماند.

انجام آزمایش یک امر حیاتی برای همه!

از زمان قدیم به امروز علم پزشکی نیز مانند تمام مسائل دیگر تغییرات بسیاری کرده است، در زمان قدیم میزان بیماری‌ها نسب به امروز از تنوع کم تری برخوردار بود و بسیاری از افراد با استفاده از طب گیاهی بیماری خود را رفع می‌کردند. اما امروزه با بیشتر شدن میزان و تنوع بیماری برای هر فردی واجب است علاوه بر مواقعی که با تشخیص پزشک آزمایش انجام می‌دهد به صورت سالانه و یا ماهانه نیز به انجام برخی آزمایشات بپردازد.

معرفی انواع آزمایشات برای جلوگیری از بیماری

یکی از معروف ترین و بهترین آزمایشاتی که برای هر فردی ضروری می‌باشد و بهتر است که برای داشتن بدنی سالم تر سالی یک بار این آزمایش را انجام دهد آزمایش چکاپ کامل بدن یا چکاپ خون است. این آزمایش یک آزمایش کلی است که تمامی کمبود‌های بدن شما را نشان می‌دهد. همچنین یک راه حل کارآمد برای جلوگیری از بیماری‌های احتمالی نیز می‌باشد. بیماری هایی نظیر دیابت، چربی خون، اختلالات گوارشی و …. که شما با انجام سالانه آزمایش چکاپ خون می‌توانید از بروز این نوع بیماری‌ها جلوگیری کنید. در آزمایشگاه فرین آزمایش چکاپ خون به صورت تخصصی انجام می‌شود و شما با خیال راحت می‌توانید برای تضمین سلامتی خود که گران ترین دارایی هر فردی است به این آزمایشگاه مراجعه کنید.

یکی دیگر از آزمایشاتی که بهتر است افراد انجام دهند آزمایش تیروئید است. امروزه بیماری تیروئید به عنوان یک بیماری شایع شناخته شده است که بسیاری از افراد دچار آن هستند. این بیماری مرموز به دو نوع تیروئید کم کار و تیروئید پرکار تقسیم می‌شود.

آزمایش تیروئید برای تشخیص اختلالات غده تیروئید اعم از کم کار یا پر کار بودن آن انجام می‌شود که هرنوع آن برای فرد مشکلاتی را ایجاد می‌کند. افرادی که مبتلا به بیماری تیروئید هستند به خوبی می‌دانند آزمایش تیروئید چیست اما توصیه ما به افرادی که مبتلا به این بیماری نیستند انجام حتمی این آزمایش برای جلوگیری از بروز بیماری تیروئید می‌باشد. و بسیاری از آزمایشات دیگر که برای حفظ سلامتی باید انجام شود. برای اطلاع از انواع آزمایشات شما می‌توانید به وبسایت آزمایشگاه فرین به آدرسhttps://farinlab.com / مراجعه کنید.

آزمایشات غربالگری برای افراد بیش از 50 سال

همان طور گه گفته شد تمامی افراد نیاز به انجام آزمایشاتی برای تضمین سلامتی خود هستند، اما این نیاز در افراد بیش از 50 سال بسیار بیشتر دیده می‌شود. با افزایش سن بدن رو به ضعیف و بیمار شدن می‌رود و ما برای پیشگیری از این گونه مسائل باید آزمایشات مورد نیاز را انجام دهیم. در آزمایشات غربالگری مسائلی مانند افزایش کلسترول، افزایش فشار خون، اختلالات چاقی و… را نشان می‌دهد که پیگیری نکردن هرکدام از این موارد می‌تواند سبب بروز سکته، مشکلات قلبی و عروقی و …. شود.

 

شما لایق این هستید در بهترین آزمایشگاه تهران آزمایشات خود را انجام دهید!

پوکی استخوان خطری جدی برای همه

پوکی استخوان یک اختلال شایع اسکلتی است که اغلب در دوران میان سالی بروز پیدا می‌کند. اما در ایران به دلایل مختلف این بیماری به خصوص در میان بانوان بسیار شایع است. متاسفانه پوکی استخوان تا زمانی که 30 درصد از استخوان‌ها از بین نرفته باشند در عکس برداری قابل تشخیص نیست. تنها راه تشخیص این بیماری نجام آزمایشی به نام سنجش تراکم استخوان است. انجام این آزمایش بسیار ضروری است زیرا با توجه به آمار این بیماری در ایران می‌توانیم متوجه شویم که پوکی استخوان یک خطر جدی برای همه ماست. آزمایشگاه فرین انجام این آزمایش را به صورت تخصصی برای شما عزیزان به عهده دارد و اگر تا به امروز این آزمایش را انجام نداده‌اید و در حال ورود به سن مینسالی هستید بهتر است عجله کنید. و اگر در سنین نوجوانی و جوانی به سر می‌برید توصیه می‌شود که از یک رژیم غذایی مناسب برای حفظ استحکام استخوان‌های خود پیروی کنید تا در دوران میانسالی استخوان‌هایتان برای شما مشکلی به وجود نیاورند.

 

شما لایق این هستید در بهترین آزمایشگاه تهران آزمایشات خود را انجام دهید!

 

برچسب ها : ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.