تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۱:۰۸
کد خبر : 610983

دومین «آزمون جامع فرهنگ و هنر» در سال تحصیلی ۱۴۰۳ -۱۴۰۲ با حضور ۴۶ هزار و ۵۳ تن شرکت کننده به صورت برخط و حضوری برگزار می‌شود

دومین «آزمون جامع فرهنگ و هنر» در سال تحصیلی ۱۴۰۳ -۱۴۰۲ با حضور ۴۶ هزار و ۵۳ تن شرکت کننده به صورت برخط و حضوری برگزار می‌شود

دومین «آزمون جامع فرهنگ و هنر» در سال تحصیلی ۱۴۰۳ -۱۴۰۲ با حضور ۴۶ هزار و ۵۳ تن شرکت کننده به صورت برخط و حضوری برگزار می‌شود سینماپرس: مدیرکل دفتر آموزش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: رکورد شرکت در آزمون‌های جامع و ادواری بخش فرهنگ و هنر با حضور ۵۳ هزار تن شکسته شد.

دومین «آزمون جامع فرهنگ و هنر» در سال تحصیلی ۱۴۰۳ -۱۴۰۲ با حضور ۴۶ هزار و ۵۳ تن شرکت کننده به صورت برخط و حضوری برگزار می‌شود

سینماپرس: مدیرکل دفتر آموزش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: رکورد شرکت در آزمون‌های جامع و ادواری بخش فرهنگ و هنر با حضور ۵۳ هزار تن شکسته شد.

به گزارش سینماپرس، محمد حسین اسماعیلی اظهار داشت: دومین آزمون جامع فرهنگ و هنر در سال تحصیلی ۱۴۰۳ -۱۴۰۲ با حضور ۴۶ هزار و ۵۳ تن شرکت کننده و چهل و سومین آزمون ادواری مهارتی بخش فرهنگ و هنر با حضور ۶ هزار و ۴۱۶ تن شرکت کننده، در ۳۲ رشته و ۵۶ استاندارد از ۲۲ تا ۲۵ خرداد به صورت برخط و حضوری در ۹۳ حوزه امتحانی برگزار می‌شود.

مدیرکل دفتر آموزش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به رکورد افزایش تعداد ثبت‌نام کنندگان در این دوره آزمون‌های جامع و ادواری گفت: طبق آخرین آمار ۵۲ هزار و ۴۶۹ تن شامل ۳۴ هزار و ۶۳۱ مرد و ۱۷ هزار و ۸۳۶ زن در این آزمون شرکت دارند که در این دوره رکورد تمامی دوره‌های آزمون های جامع و ادواری فرهنگ و هنر شکسته شد. امید است در ارتقاء سطح آموزش های مهارتی و آموزش هنر تأثیر گذار باشد.

مدیرکل دفتر آموزش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: آزمون‌های مهارتی بخش فرهنگ و هنر شامل آزمون های نظری و عملی است و این دوره با ۱۲۶هزار و ۸۹۱ تن، استاندارد آزمون نظری جامع و تعداد ۱۸ هزار و ۵۹۲ تن، استاندارد آزمون کتبی ادواری همچنین ۱۰۳هزار و ۹۶۷ تن، استاندارد آزمون عملی و ۱۵ هزار و ۶۸۹ تن استاندارد آزمون عملی، به صورت سراسری و همزمان در ۳۱ استان برگزار می شود.

اسماعیلی گفت: آزمون های مهارتی کار و دانش در هر سال تحصیلی در سه دوره به صورت ادواری و جامع برگزار می شود و پذیرفته شدگان در آزمون گواهینامه مهارت دریافت می‌کنند. پس از گذراندن دروس عمومی موفق به اخذ دیپلم متوسطه می‌شوند و نتایج آزمون ها در سامانه آزمون هنر به نشانی: honarazmoon.ir پس از برگزاری آزمون اعلام می شود.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.