تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۵
کد خبر : 594911

بهترین میم کوین ها یا شت کوین ها با رشد انفجاری

بهترین میم کوین ها یا شت کوین ها با رشد انفجاری

این پیش‌بینی قیمت AiDoge پیش‌بینی‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت ما را آشکار می‌کند. ما عوامل مختلفی را در نظر می گیریم، از جمله کاربرد آن، توکنومیک، هیپ و برخی مسائلی که ممکن است سکه نیاز به رفع آنها داشته باشد. پیش بینی قیمت AiDoge – خلاصه سریع در صورت کمبود زمان، ما پیش بینی قیمت خود

این پیش‌بینی قیمت AiDoge پیش‌بینی‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت ما را آشکار می‌کند. ما عوامل مختلفی را در نظر می گیریم، از جمله کاربرد آن، توکنومیک، هیپ و برخی مسائلی که ممکن است سکه نیاز به رفع آنها داشته باشد. پیش بینی قیمت AiDoge – خلاصه سریع در صورت کمبود زمان، ما پیش بینی قیمت خود را در زیر خلاصه کرده ایم.

پایان سال 2023: با پایان یافتن پیش فروش AiDoge برای سه ماهه سوم 2022، سکه تا پایان سال در صرافی ها فعال می شود و به سرمایه گذارانی که پیش فروش را از دست داده اند، فرصت خرید سکه را می دهد.

این می تواند احساس ترس از دست دادن (FOMO) را ایجاد کند و قیمت را تا پایان سال 2023 به 0.0001 دلار برساند. پایان سال 2025: با توجه به عرضه محدود، موارد استفاده، ارزش پیشنهادی منحصر به فرد و تناسب محصول با بازار، می‌توانیم قیمت AiDoge تا پایان سال 2025 به 0.00024 دلار برسد. پایان س

ال 2030: پتانسیل بلندمدت AiDoge از دیگر سکه‌های پیش‌فروش متمایز است به دلیل برنامه 10 ساله واگذاری آن و «مزیت حرکت اول» برای میم‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی در بلاک چین. بنابراین، ما انتظار قیمت 0.00055 دلار را تا پایان سال 2030 داریم.

AiDoge یک پروتکل رمزنگاری پیشرفته است که به کاربران امکان می دهد از هوش مصنوعی مولد برای ایجاد میم استفاده کنند. علیرغم اینکه کاملاً جدید است، بسیاری از کارشناسان امید زیادی به AiDoge دارند، اما تا کجا می تواند پیش رود؟

 

میم کوین پپه PEPE چیست؟

بهترین میم کوین ها یا شت کوین ها با رشد انفجاری

پپه یک میم کوین کاملاً جدید روی بلوک است که قورباغه غمگین مورد علاقه همه را نشان می دهد.

رمزارز Pepe با بهره‌گیری از محبوبیت فرهنگ میم، از قدرت فناوری بلاکچین استفاده می‌کند و آن را با ماهیت ویروسی میم Pepe the Frog ترکیب می‌کند و هدف آن ایجاد یک تجربه کاربری بی‌نظیر برای دارندگان است.

بازیکن BitStarz 2,459,124 دلار رکورد برد! آیا می توانید برنده بزرگ بعدی باشید؟ 570% تا 12 بیت کوین + 300 چرخش رایگان برای بازیکنان جدید و 1 بیت کوین پاداش هر روز، فقط در Wild.io. الان بازی کن! الهام بخش سکه پپه از میم معروف Pepe the Frog نشات می گیرد.

پپ قورباغه که در اصل توسط هنرمند مت فیوری خلق شد، محبوبیت گسترده ای در پلتفرم های مختلف اینترنتی به دست آورد و به نمادی برای فرهنگ اینترنتی تبدیل شد. با اتصال میم Pepe the Frog با ارز دیجیتال، سکه Pepe جوهر جوامع آنلاین را در بر می گیرد و از قدرت جمعی فرهنگ اینترنتی بهره می برد

همه چیز درباره میم کوین PEPE

بهترین میم کوین ها یا شت کوین ها با رشد انفجاری

و یک ارز دیجیتال سرگرم کننده و جذاب را برای کاربران فراهم می کند.  میم Pepe the Frog به سال 2005 بازمی گردد، زمانی که هنرمند مت فیوری این شخصیت را در مجموعه کمیک خود به نام Boy’s Club معرفی کرد. پپه که در ابتدا یک شخصیت کمیک بی گناه بود، به تدریج در پلتفرم هایی مانند مای اسپیس، گایا آنلاین و 4chan

به رسمیت شناخته شد و در نهایت به یک میم اینترنتی پرمخاطب تبدیل شد. در طی سال‌ها، پپه قورباغه دستخوش اقتباس‌های متعددی شده و نسخه‌های مختلفی از این میم را به وجود آورده است. اینها عبارتند از «قورباغه غمگین»، «قورباغه از خود راضی»، «په په خشمگین»، «احساس قورباغه» و بسیاری دیگر.

هر تکرار پپه احساسات و سناریوهای مختلفی را در بر می گیرد و انعطاف پذیری و جذابیت ماندگار میم را برجسته می کند. پپ قورباغه علی‌رغم آغاز بی‌آزارش، در اواسط دهه 2010 با گروه‌های جنجالی و افراطی، به‌ویژه جنبش آلت راست، ارتباط پیدا کرد. تصویر پپه که در سال 2016 توسط لیگ ضد افترا به عنوان نماد نفرت شناخته شد، چرخش تیره‌تری به خود گرفت.

خرید میم کوین PEPE

با این حال، تلاش‌ها برای بازپس‌گیری هدف اصلی پپه و بازیابی تصویر او به عنوان یک میم اینترنتی بی‌ضرر، ادامه دارد، و مت فیوری خالق آن فعالانه تلاش می‌کند تا ساخته‌اش را از تداعی‌های مضر دور کند. رمزارز Pepe گام مثبت دیگری در بازیابی مضامین اصلی میم است.

ارز دیجیتال AiDoge

بهترین میم کوین ها یا شت کوین ها با رشد انفجاری

میم کوین ای آی دوج

توکن AiDoge دارای سقف 14,900,000 دلاری است که انتظار داریم به لطف عواملی که بعداً در پیش‌بینی قیمت AiDoge در مورد آن صحبت می‌کنیم به راحتی به آن دست پیدا کند. AiDoge دارای سقف عرضه یک تریلیون توکن است و 50٪ آن در پیش فروش موجود است.

پیش فروش به 20 مرحله تقسیم می شود که در هر مرحله 5٪ توکن موجود است و قیمت هر دور به تدریج افزایش می یابد. تاریخچه قیمت AiDoge – خلاصه با در نظر گرفتن موارد استفاده، عرضه محدود و قیمت با تخفیف فعلی، AiDoge می‌تواند یکی از ارزهای دیجیتال با بالاترین پتانسیل برای سال 2023 باشد.

با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که این امر مانند هر سرمایه‌گذاری با پتانسیل بالا با درجه‌ای از ریسک همراه است. در زیر خلاصه ای از تاریخچه قیمت آن تا کنون آمده است.

در حال حاضر در دور اول پیش فروش با قیمت ثابت 14,900,000 دلار. قیمت برای 19 دور دیگر قبل از IEO به تدریج افزایش می یابد. قیمت هارد پیش فروش 14900000 دلار تعیین شده است.

لیست های CEX و DEX در سه ماهه سوم 2023 با قیمت IEO 0.00003360 دلار راه اندازی خواهند شد.

خرید ارز دیجیتال AiDoge

AiDoge یک ارز دیجیتال پیش‌فروش جدید است که کاربران را قادر می‌سازد تا با استفاده از اعلان‌های متنی، میم‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی را ایجاد کنند.

یکی از ویژگی های اصلی پروژه، Meme Feed آن است که در آن همه میم های جدید منتشر می شود. به سازندگان برای ایجاد الگوهای رفتاری محبوب با رمزنگاری و قرار گرفتن در معرض پاداش داده می‌شود.

این می تواند سازندگان را وادار کند که خارج از چارچوب فکر کنند و از مهندسی سریع خلاقانه برای ساختن منحصر به فردترین و جذاب ترین میم ها برای رتبه بالاتر در فید استفاده کنند. برای تعیین اینکه کدام میم‌ها با بالاترین کیفیت هستند، ارز دیجیتال AiDoge مکانیزم رای‌گیری را پیاده‌سازی کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد در Meme Feed به میم‌ها رای مثبت یا منفی بدهند.

این پلتفرم همچنین به کاربرانی که رای می دهند با توکن های Ai پاداش می دهد. یکی دیگر از ویژگی های ضروری سکه، مکانیسم قرار دادن آن است.

با قفل کردن توکن‌ها در قرارداد هوشمند این پلتفرم، کاربران می‌توانند پاداش‌های غیرفعالی کسب کنند، که می‌توانند آن را با رمزنگاری دیگری تعویض کنند، از آن برای خرید اعتبار یا بازپرداخت برای ترکیب سود خود استفاده کنند. Staking همچنین امکان دسترسی به ویژگی های جدید و حق رای در جهت پروژه را فراهم می کند.

مکانیسم استیک کردن تتر می تواند نقش مهمی در کاهش عرضه سکه داشته باشد و در نتیجه قیمت آن را افزایش دهد.

با این حال، APR شرط بندی ناشناخته است، بنابراین مشخص نیست که کاربران احتمالاً چه مقدار از سکه ها را به اشتراک خواهند گذاشت.

با این حال، در نهایت، AiDoge یک منطقه دست نخورده در صنعت کریپتو را هدف قرار می‌دهد و به آن مزیت حرکت اول را می‌دهد. علاوه بر این، تناسب کامل با محصول با بازار را دارد و نیاز واقعی صنعت کریپتو را با فعال کردن تولید بی‌وقفه میم‌ها برطرف می‌کند.

 

برچسب ها : ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.