تاریخ انتشار : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۳
کد خبر : 610717

بهترین مرکز چاپ تهران با قیمت مناسب

بهترین مرکز چاپ تهران با قیمت مناسب

در دنیای امروز، انسان ها با توجه به موقعیت شغلی و اجتماعی، به خدمات مراکز چاپ نیاز دارند. کیفیت چاپ تصاویر، اتیکت، بروشور، بیلبورد یا… علاوه بر مواد قابل استفاده در آن ها، به کیفیت دستگاه های چاپ و خلاقیت مجموعه نیز بستگی دارد. بهترین مرکز چاپ انواع مختلفی از چاپ وجود داشته که متناسب

در دنیای امروز، انسان ها با توجه به موقعیت شغلی و اجتماعی، به خدمات مراکز چاپ نیاز دارند. کیفیت چاپ تصاویر، اتیکت، بروشور، بیلبورد یا… علاوه بر مواد قابل استفاده در آن ها، به کیفیت دستگاه های چاپ و خلاقیت مجموعه نیز بستگی دارد.

بهترین مرکز چاپ

انواع مختلفی از چاپ وجود داشته که متناسب با نوع کار انتخاب می شود. به عنوان مثال کاربرد چاپ فلکسو و هلیوگراور در بسته بندی و چاپ برجسته لترپرس از قدیمی ترین روش های چاپ بوده و امروزه به ندرت کاربرد دارد. چاپ افست در تبلیغات و انتشارات و چاپ دیجیتال که امروزه این دو نوع چاپ برای تمامی مصارف تبلیغاتی و اداری مورد استفاده واقع شده و بیشترین کاربرد را به خود اختصاص داده اند.

با پیشرفت شگرف در حوزه چاپ و مجهز شدن چاپخانه ها به دستگاه های به روز ، سرعت، کیفیت و عملکرد فرآیند چاپ بهبود یافته است.

در این مراکز، چاپ تصاویر دیجیتالی، به طور مستقیم بعد از ارسال به دستگاه چاپ، روی کاغذهای معمولی، پارچه های کاوانکس، پارچه های مصنوعی و طبیعی و … منتقل می شود.

متریال های مناسب برای انواع چاپ ها به ویژه چاپ دیجیتال، سطوح رسانه ای مانند کاغذ، پلاستیک و سهام کارت است که با استفاده از آن ها می توان اقلامی همچون: آگهی، پوسترها، بروشور، جلدکتاب، کارت های بازرگانی، روزنامه و … را تولید کرد.

بهترین مرکز چاپ تهران با قیمت مناسب

مزایای چاپ دیجیتال به عنوان چاپ برتر

سرعت و کیفیت فناوری چاپ دیجیتال، در حال گسترش و پیشرفت است به گونه ای که در مقایسه با چاپ افست، در رتبه بسیار بالاتری قرار می گیرد.

در چاپ دیجیتال، نیاز به صفحات چاپی نیست و انتقال تصاویر مستقیم بر روی ماده مورد نظر صورت می گیرد. به همین علت، می توان گفت چاپ دیجیتال، با سایر روش های قدیمی چاپ تفاوت زیادی دارد.

در این روش، ارائه محصول با مقادیر کم و با زمان بندی کوتاهی انجام می شود.

شما قادر به تغییر تاریخ و زمان در آگهی، دعوت نامه و … هستید.

هزینه چاپ دیجیتال، در مقادیر کم بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

چاپ اطلاعات مختلف و درخواستی با تعویض سریع از دیگر مزایای چاپ دیجیتال در بهترین مراکز چاپ در تهران است.

چاپ کارت ویزیت

این کارت کوچک می تواند از جنس مقوا، سلفون مات یا براق، pvc، کتان، لمینت براق یا برجسته، در ابعاد متفاوتی باشد. با اطلاعاتی مرتبط با شخص، یک مؤسسه، شرکت و … که بر روی آن درج می‌شود.

در واقع کارت ویزیت، نقش یک معرف و ابزار تبلیغاتی را داشته و اطلاعات ضروری فرد را به دیگران منتقل می کند. البته این اطلاعات با توجه به سلیقه و درخواست متقاضی درج می شود. چاپ کارت ویزیت اغلب برای پیاده سازی بازاریابی به شیوه های مختلف انجام خواهد شد.

مزایای چاپ کارت ویزیت

به خاطرسپردن کسب و کار توسط مشتری، تکمیل روند بازاریابی، تنوع بالا و سبک های متفاوت، قابل حمل بودن، پل ارتباطی سودمند بین مشتری و مشاغل از مزایای چاپ کارت ویزیت است.

عوامل مؤثر بر قیمت چاپ کارت ویزیت به تعداد چاپ های سفارش شده، کیفیت و پیچیدگی کار بستگی دارد.

چاپ بروشور

وجود خط تا در تراکت و تقسیم بندی آن به بخش های مختلف، آن را تبدیل به بروشور می کند که اغلب به صورت دروازه ای یا آکوردئونی باز و بسته می شود.

مزایای چاپ بروشور

بروشورها نسخه متراکمی از مطالب فراوان بوده که با ارائه عکس از خدمات و محصولات، اطلاعات بیشتری را در خود جای می دهد.

ویژگی های چند منظوره بروشورها از جمله ارسال آسان آن با سیستم پستی به درب منزل یکی از مزایایی است که شما چاپ آن را به کارت پستال و سایر موارد چاپی ترجیح می دهید.

 

اطلاعات درج شده در بروشورها، می تواند گروه خاصی از افراد را هدف قرار دهد.

مقرون به صرفه بودن در صورت سفارشات بزرگ تر، موجب شده تا شرکت ها، تعداد زیادی بروشور را تولید کرده و آن ها را برای استفاده های گوناگونی به کار گیرند.

بروشورها در مقایسه با تبلیغات بنر یا بیلبوردهای تبلیغاتی، با روشی ملموس اطلاعات را ارائه داده و با انتقال بین افراد، مشتریان بیشتری را جذب می کند.

چاپ کاتالوگ برای معرفی محصول

طراحی و چاپ کاتالوگ در دو نوع عمومی و پروداکت کاتالوگ (کاتالوگ محصولات) به منظور بازاریابی در دو آیتم تبلیغات و اطلاع رسانی انجام می شود.

از آنجایی که هر برند برای معرفی خود به مشتریان نیاز به تبلیغات دارد، ارائه کاتالوگ یا کالانما نقش مهمی در فروش بالای محصول خواهد داشت. درواقع کاتالوگ تبلیغاتی، مشتری را برای انتخاب محصول راهنمایی می کند.

همچنین برای بالا رفتن آگاهی مشتریان در رابطه با مزایای محصول نسبت به سایر محصولات، کاتالوگ ابزار ارزنده ای است که موجب برجسته شدن نوع برند و انتخاب آن توسط مشتری می شود.

قیمت چاپ کاتالوگ با توجه به ابعاد طراحی شده، نوع کاغذ (تحریری، روزنامه ای، گلاسه مات یا براق، پلاستیکی یا مقوایی)، رنگ های مورد استفاده در طراحی، روکش مخصوص هرکاغذ، تعیین می شود. معمولاً قیمت چاپ کاتالوگ نسبت به بروشور بیشتر است.

چاپ سربرگ

امروزه تلاش براین است که کارهای اداری و بانکی با صرفه جویی در میزان کاغذ مصرفی انجام شود اما استفاده از سربرگ به دلیل کاربردهای فراوان آن، همچنان رایج است. سربرگ ها با ارائه تصاویر، نسبت به موارد تبلیغاتی دیگر، تأثیر بیشتری در اعتبار بخشی سازمان دارد.

در گذشته به جای سربرگ از کاغذهای سفید برای درج مطلب استفاده می شد و نامه نگاری ها، دستی صورت می گرفت اما به تدریج با ظهور تکنولوژی های جدید، ساخت انواع سربرگ ها به همراه لوگوی متناسب با سازمان توسعه و به همراه آن، جایگاه و فرصت های شغلی نیز ارتقا یافت.

مزایای چاپ سربرگ

درج مطلب در قالب سربرگ شیک، با لوگوی سازمانی، اهمیت و اعتبار بیشتری داشته و بازخورد بهتری نیز دریافت می کند.

لوگو و مشخصات سازمانی و طراحی شیک و رسمی یک نامه اداری، جنبه قدرتمند بازاریابی دارد.

 

چاپ سربرگ، نسبت به تأثیر گذاری و بازاریابی قدرتمند، قیمت فوق العاده ارزانی دارد.

 

نوع برگه، ابعاد کاغذ، روش چاپ (افست یا دیجیتالی) و خدمات پس از چاپ، فاکتورهایی برای تعیین قیمت سربرگ هستند.

بهترین مرکز چاپ تهران با قیمت مناسب

چاپ سالنامه

بدون شک سالنامه یا همان سررسیدها، از بهترین ابزار تبلیغاتی هستند که افراد طبق سلیقه خود، در آن برند را تبلیغ می کنند.

همچنین سالنامه ها به عنوان هدیه ای شیک بین افراد تبادل می شود و از این طریق احتمال دیده شدن تبلیغاتی که در سالنامه صورت گرفته، بیشتراست؛ زیرا فرد هر بار با مراجعه به سالنامه، لوگو و برند را دیده، این مطلب در ذهن او ثبت شده و با گذشت زمان ترغیب می شود تا از خدمات و محصولات برند بهره ببرد.

عوامل ظاهری مانند طراحی صفحات، جنس جلد سررسید، جنس کاغذ استفاده شده، رنگ چاپی و … از عوامل تعیین کننده قیمت چاپ سررسید هستند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.