تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ - ۹:۴۱
کد خبر : 600949

بهترین فریم عینک طبی مردانه و راهنمای خرید

بهترین فریم عینک طبی مردانه و راهنمای خرید

اگر شما نیز این روزها درگیر انتخاب بهترین مدل عینک طبی مردانه برای خودتان هستید، به شما توصیه میکنیم که تا انتهای این مطلب همراه ما باشید. یکی از بزرگترین مزیت ها و همچنین بزرگترین مشکل در زمان خرید عینک طبی، تنوع بالای مدل های موجود در بازار است. تنوع بالای مدل های عینک طبی

اگر شما نیز این روزها درگیر انتخاب بهترین مدل عینک طبی مردانه برای خودتان هستید، به شما توصیه میکنیم که تا انتهای این مطلب همراه ما باشید. یکی از بزرگترین مزیت ها و همچنین بزرگترین مشکل در زمان خرید عینک طبی، تنوع بالای مدل های موجود در بازار است.

تنوع بالای مدل های عینک طبی مردانه یک مزیت بزرگ است زیرا هر فرد با هر سلیقه ای میتواند عینک مناسب خود را بیابد. از طرفی تنوع بالای محصولات مشکل ساز است زیرا انتخاب را برای شما سخت خواهد کرد!

در این مطلب پس از معرفی انواع مدل های عینک طبی مردانه، تحت عنوان راهنمای خرید هر آنچه لازم است قبل از انتخاب و خرید عینک طبی بدانید برای شما آورده ایم.

بهترین سایت های فروش عینک طبی مردانه

بدون شک سریع ترین و راحت ترین راه برای بررسی انواع مدل های عینک طبی مردانه موجود در بازار و همچنین مقایسه قیمت و ویژگی های آنها، مراجعه به سایت های فروش آنلاین در این حوزه می باشد.

باتوجه به افزایش تمایل مردم نسبت به خرید اینترنتی به جای خرید حضوری، امروزه سایت های فروشگاهی بسیاری در زمینه فروش عینک طبی و عینک آفتابی فعالیت میکنند. به یاد داشته باشید که میزان کیفیت و استاندارد بودن عینک طبی ضامن بینایی و حفظ سلامت چشم های شما می باشد.

بنابراین اگر قصد خرید عینک طبی مردانه را به صورت اینترنتی دارید حتماً و حتماً از فروشگاه های معتبر و با سابقه خرید خود را انجام دهید. از جمله سایت های فروشگاهی که میتوانید برای خرید عینک طبی مردانه به آنها مراجعه کنید عبارتند از سایت کافه عینک، سایت لوناتو، سایت عینک دی کالا و … daykala.com

شما میتوانید با مراجعه به این سایت ها قیمت و مشخصات محصولات بهترین برندهای عینک را مشاهده کرده و براساس سلیقه شخصی خود هر یک را انتخاب کنید.

معرفی انواع فریم عینک طبی مردانه

به طور کلی فریم های عینک طبی را با استفاده از دو مشخصه میتوان تقسیم بندی کرد، جنس فریم و مدل آن. برای ساخت فریم عینک طبی مردانه از مواد اولیه متفاوتی استفاده میشود که هریک ویژگی های خاصی دارند.

·       جنس فریم عینک طبی مردانه :

اکثر مدل های عینک طبی مردانه را از لحاظ جنس میتوانیم به 3 دسته کلی فریم های فلزی، فریم های کائوچویی و فریم های پلاستیکی تقسیم بندی کنیم. هریک از این دسته ها ویژگی های متفاوت و قیمت های مختلفی نیز دارند.

به عنوان مثال فریم های فلزی میتوانند از هریک از انواع آلیاژ های فلز مانند مس، تیتانیوم، مونل، بریلیوم و … و همچنین از ترکیب آنها ساخته شوند. بنابراین جنس فریم در قیمت آن تاثیرگذار است.

بهترین فریم عینک طبی مردانه و راهنمای خرید

از دیگر ویژگی های فریم های فلزی باید به نازک بودن، مقاومت بالا، انعطاف پذیری متوسط و در برخی موارد حساسیت زا بودن آنها اشاره کرد.

از طرف دیگر فریم های پلاستیکی نسبت به فریم های فلزی پهن تر اما با مقاومت کمتر هستند. تنوع طرح و رنگ فریم های پلاستیکی نسبت به فریم های فلزی بیشتر است.

اما میتوان گفت که فریم های عینک طبی مردانه کائوچویی یکی از پرطرفدارترین مدل ها می باشند. فریم های کائوچویی نسبت به فریم فلزی و پلاستیکی سبک تر و منعطف تر می باشد. ساختار شیمیایی کائوچو به نحوی است که رنگ پذیری آن نسبت به پلاستیک بیشتر است و ظاهر زیبا تری دارد.

·       مدل عینک طبی مردانه  :

عینک طبی مردانه در انواع مدل های فریم گرد، مربعی، مستطیلی، چندضلعی، خلبانی، اورسایز، بدون فریم، نیم فریم و … تولید میشود. مدل فریم عینک طبی تاثیر بسیار زیادی بر استایل و چهره شما دارد.

بنابراین برای انتخاب مدل فریم عینک طبی مردانه علاوه بر سلیقه باید فرم صورتتان را نیز در نظر بگیرید. فریم عینک طبی باید به گونه ای انتخاب شود که علاوه بر اینکه تناسب اجزای صورت شما را بهم نزد بتواند نواقص صورت را نیز بپوشاند.

در این بین عینک های بدون فریم و نیم فریم کمترین تغییر را در چهره شما ایجاد میکنند. به همین دلیل این مدل عینک ها در بین آقایانی که تمایل دارند حالت صورت خود را حفظ کرده و چهره ای متین و متفکر داشته باشند همچون پزشکان، مهندسان، سیاستمدران و … طرفداران زیادی دارد.

راهنمای خرید عینک طبی مردانه

 1. عدسی عینک طبی را از یک برند معتبر تهیه کنید.
 2. نوع عدسی را براساس کاربرد و نیازتان انتخاب کنید. به عنوان مثال عدسی بلوکنترل و بلوکات برای افرادی که دائماً از کامپیوتر استفاده میکنند مناسب است.
 3. بهتر است عدسی عینک طبی خود را از نوع پلاریزه و آنتی رفلکس انتخاب کنید. در این صورت بازتاب و انعکاس نور مخصوصاً در زمان رانندگی شما را اذیت نخواهد کرد.
 4. اگر نمیخواهید چهره شما خیلی دستخوش تغییر شود بهتر است عینک های بدون فریم را انتخاب کنید.
 5. اگر تمایل دارید فریم عینک طبی بر روی چهره شما نمایان باشد از فریم های عینک طبی کائوچویی استفاده کنید.
 6. استفاده از فریم های عینک طبی مردانه گرد برای افرادی که دارای فرم صورت گرد می باشند اصلاً گزینه خوبی نیست و صورت آنها را گرد تر نشان میدهد.
 7. فریم های عینک طبی زاویه دار و پهن مانند فریم های مربعی و مستطیلی بهترین انتخاب برای صورت های گرد هستند.
 8. اگر فرم صورت شما بیضی شکل می باشد انواع مدل فریم عینک طبی برای شما مناسب می باشد!
 9. بهترین مدل فریم عینک طبی برای آن دسته از آقایانی که صورت کشیده دارند، فریم هایی است که عرض لنز آنها از طولشان بیشتر است.
 10. برای صورت های کشیده اگر طول لنز عینک طبی از عرض آن بیشتر باشد، صورت را بیشتر از آنچه هست کشیده نشان میدهد.
 11. فریم های گرد برای صورت های مربعی و فریم های بیضی برای صورت های مستطیلی انتخاب مناسبی هستند.
 12. اگر بینی بزرگی دارید به سراغ استفاده از فریم های پهن و بزرگ بروید. همچنین فریم هایی را انتخاب کنید که پل بینی آنها بزرگ است.
 13. فریم های فلزی تغییر کمی در چهره ایجاد میکنند و استفاده از آنها در بین آقایان رایج است.
 14. در زمان خرید فریم عینک طبی فلزی در رابطه با نوع فلز فریم پرس و جو کنید. زیرا ممکن است برخی ترکیبات حساسیت زا برای پوست های حساس در آنها به کاررفته باشد.
 15. سایز فریم عینک طبی را دقیق و استاندارد انتخاب کنید. استفاده از فریم عینک طبی مردانه در طولانی مدت نباید برای شما باعث ایجاد ناراحتی شود.
 16. مدل فریم عینک طبی مردانه را براساس استایل خود انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر همیشه استایل رسمی دارید استفاده از فریم های فانتزی یا چند ضلعی برای شما مناسب نمی باشد.
 17. استفاده از عینک طبی های بدون فریم برای افرادی که شماره دو چشم آنها تفاوت زیادی باهم دارد توصیه نمیشود.

بهترین فریم عینک طبی مردانه و راهنمای خرید

جمع بندی

همانطور که گفتیم مدل های عینک طبی مردانه موجود در بازار تنوع بالایی دارند. به یاد داشته باشید که مهم ترین نکته در زمان خرید عینک طبی احساس راحتی شما با عینک و همچنین سلیقه شخصی شما می باشد.

نکاتی که پیش تر تحت عنوان راهنمای خرید عینک طبی مردانه برای شما بیان کردیم به شما کمک خواهد کرد که از بین انبوه مدل های موجود سریعتر و راحت تر بتوانید عینک طبی مردانه مورد نظر خود را بیابید. در پایان امیدواریم که خواندن این مطلب برای شما همراهان عزیز مفید واقع شده باشد.

 

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.