تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۸
کد خبر : 596043

برج وین تولید کننده پنجره گیوتینی برقی و سقف های متحرک

برج وین تولید کننده پنجره گیوتینی برقی و سقف های متحرک

پنجره های برقی پنجره گیوتینی یا پانوراما از جدیدترین و شیک ترین پنجره هایی است که در معماری ساختمان به کار می روند. این پنجره ها با طراحی منحصر به فرد در شرایط مختلف آب و هوایی در همه ماه های سال فضایی مطلوب برای شما فراهم می آورند. ساختار پنجره های پانوراما متشکل از

پنجره های برقی

پنجره گیوتینی یا پانوراما از جدیدترین و شیک ترین پنجره هایی است که در معماری ساختمان به کار می روند.

این پنجره ها با طراحی منحصر به فرد در شرایط مختلف آب و هوایی در همه ماه های سال فضایی مطلوب برای شما فراهم می آورند.

ساختار پنجره های پانوراما متشکل از دو ریل  آلومینیومی عمودی نصب شده در کناره ها ، یک پروفیل جهت آب بندی در کف سازه و یک باکس افقی در بالای سازه که موتور وسیستم انتقال نیرو در ان جانمایی شده است.

پنل شیشه ها به وسیله ریسیور، ریموت کنترل و تسمه های جانبی به صورت عمودی به بالا و پایین حرکت می کنند.

پنجره گیوتینی یا پانوراما از حداکثر سه پنل شیشه ای شامل یک پنل ثابت ودو پنل متحرک ، تشکیل شده است.

شیشه مورد استفاده در پنجره های پاناروما دو جداره واز نوع سکوریت با ضخامت20 میلیمتر (2عدد شیشه 6 میلیمتر واسپیسر 8میلیمتر) می باشد .

حداکثر ارتفاع سیستم پنجره های پاناروما 3000 میلیمتر و حداکثر عرض 3000 میلیمتر می باشد.

جنس پروفیل های مورد استفاده در پنجره های پانوراما از آلومینیوم با آلیاژ 6063  است و رنگ مورد استفاده در این پروفیل ها رنگ الکترواستاتیک کوره ای می باشد.

کلیه ابزار و یراق آلات مورد استفاده در پنجره های پانوراما از جنس پلی آمید و تولید مجموعه شرکت برج وین می باشد.

 

تنوع تعداد پانل های بکار رفته درپنجره ی گیوتینی برقی برج وین

دو پنل

سه پنل

با درنظر داشتن ارتفاع دهنه می توان ا پنجره برقی -گیوتینی را به دو یا سه پانل تقسیم کرد . در پنجره گیوتینی تولید برج وین ، یک پنجره معمولا از دو یا سه پانل شیشه ای که به صورت افقی سرتاسر پنجره را پوشش داده اند تشکیل می شود یکی از پانل ها ثابت بوده و پانل های دیگر می توانند حرکت کنند.

شیشه ی مورد استفاده در پنجره برقی ، شیشه سکوریت سوپر کلییر است با ضخامت 20 میلیمتر (6*6 و اسپیسر 8 )تنوع استفاده از شیشه های موجود در بازار یکی دیگر از مواردی است که به خریدار این امکان را می دهد شیشه ی دلخواه خود را در این سیستم استفاده کند.
در تمامی مواردی که شیشه گیوتینی کاربرد دارد می توان ازتنوع  شیشه موجود در بازار ازجمله شیشه ی هوشمند،شیشه لمینیت، شیشه رفلکس،شیشه های دودی ، شیشه های برنز و…  بجای شیشه سکوریت استفاده کرد.

اجرای پنجره گیوتینی در اقلیم های مختلف جغرافیایی
اجرای پنجره گیوتینی در کلیه مناطق آب و هوایی با شرایط مختلف جغرافیایی قابل اجرا است .چه در مناطق سردسیر و همینطور مناطق گرمسیر

-پنجره دو جداره برقی  عایق بسیار خوبی در ذخیره انرژی و مانع هدرفت انرژی است. این پنجره‌ها به خاطرشیشه های دوجداره ای که در آن استفاده می‌شود و عایق بندی و قالب‌بندی مطمئن شان از اتلاف بخش عظیمی از انرژی جلوگیری می‌کنند و در کاهش هزینه‌ها نقش به سزایی دارند.

پنجره‌ گیوتینی  به دلیل ساختار خود از نفوذ گرد و غبار به خانه‌های شما جلوگیری می‌کند. و عبور گرد و غبار را  را به طرز چشم‌گیری کاهش  می‌دهد.

پنجره ها در ساختمان می توانند عامل هدر رفتن ۲۵ درصد از مقدار انرژی مورد نیاز برای گرم کردن یک خانه و نیز ۵۰ درصد از مقدار انرژی مورد نیاز برای تهویه آن باشند .

پنجره های خوب به گونه ای طراحی و ساخته می شوند که مانع از نفوذ هوا شده و در آب و هوای گرم ، گرمای حاصل از تابش خورشید را کاهش دهند . کاهش ورود و خروج هوا و انتقال حرارت ، از عوامل مهم در داشتن ساختمان هایی با راندمان انرژی مناسب هستند .

بنابراین  از هدر رفتن گرما در نقاط سرد و اتلاف سرما در مناطق گرم ممانعت می کنند.

مزایای پنجره های گیوتینی

عایق در برابر : گرما ، سرما و صدا

مانع عبور : گرد و غبار ، برف و باران ، حشرات و جانوران

سیستم گیوتینی یا پانوراما  می تواند در صورت باز شدن کامل در پایین ،  بعنوان جان پناه عمل کند.

تعیین دلخواه ارتفاع پنل ثابت بعنوان جان پناه

قابلیت استفاده از شیشه های لمینت و چند لایه در پنل ثابت

ایجاد حداکثر فضای بازشو و میدان دید وسیع

قابلیت تنظیم اندازه بازشو

عدم قابلیت بازشو از سطح بیرونی و امنیت بسیار بالا

استفاده آسان تر برای افراد مسن و کودکان به واسطه استفاده از ریموت کنترل یا کلید دستی

قابلیت اتصال به سیستم هوشمند ساختمان

سقف آلومینیومی متحرک

سقف آلومینیومی متحرک یکی از انواع سقف های متحرک کاربردی و شیک است. که با تیغه های آلومینیومی و رنگ پوشش سازه الکترو استاتیک، به طور کامل بسته می شوند.

این نوع سقف محکم، مقاوم با طول عمری بالا و تحمل بار سنگین از جمله برف و باران  است. اجزای تشکیل دهنده این سقف شامل موتور، لوور های متحرک آلومینیومی، لاستیک های سراسری و گاتر است.

برای طراحی و تولید سقف آلومینیومی متحرک از موتور های تیوبلار استفاده می شود. سیستم حرکتی  این محصول مدرن و زیبا به وسیله ریموت، رسیور و یا دکمه دستی انجام می شود.

لوور های متحرک آلومینیومی بخش اصلی ساختار سقف هستند. که با به کار افتادن موتور ضمن حرکت افقی،  چرخش لوور ها از موقعیت افقی تا یک موقعیت باز اتفاق می افتد.

کاربرد لاستیک های سراسری در انتهای لوور ها مانع ورود آب و گرد و خاک به محیط زیر سقف می شود و باعث هوابند شدن و آب بند شدن سیستم می شود.

گاتر یکی دیگر از اجزای این نوع سقف است که تخلیه و هدایت آب  باران و برف به کمک آن انجام می شود. عملکرد سقف جمع شونده آلومینیومی به دو صورت برقی و دستی ارائه می شود.

در مدل برقی باز و بسته شدن آن با استفاده از دکمه، کنترل هدایت کننده یا به صورت اتوماتیک با سنسورهای حساس به آب و… انجام می‌ شود.

در مدل دستی، سازه متحرک به وسیله یک اهرم  قابلیت باز و بسته شدن دارد.

برج وین تولید کننده پنجره گیوتینی برقی و سقف های متحرک

مزایای سقف آلومینیومی متحرک

  • سیستم حرکتی ریموت کنترل و کلید دستی
  • مقاومت بالا در برابر باران، برف و تحمل فشار در مقابل اجسام تیز
  • داشتن سایه در حالت نیمه باز و در عین حال رفت و آمد هوا از بین لوور های آلومینیومی
  • امکان نور پردازی در مکان های رو باز و ایجاد فضای بسیار شیک و زیبا در شب
  • امکان خروج آب باران و برف از ناودانی تعبیه شده در سیستم
  • حرکت پانل ها به آرامی و بدون داشتن صدای اضافی

 

سقف شیشه ای متحرک

سقف شیشه ای متحرک اتوماتیک محصولی است که در معماری نوین ساختمان ها، مجتمع های تجاری و رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرد. این سیستم  عایق هوا و رطوبت بوده و امکان استفاده از آن در تمامی مناطق کشور وجود دارد.

از سقف شیشه ای متحرک می توان به راحتی در محل کار، ویلا، منزل، پاسیو، تراس و… استفاده کرد.

این سیستم نمای زیبایی دارد و ظاهر ساختمان را شیک تر و جذاب تر می کند که براساس سلیقه و شرایط سازه با ظرافت های بسیاری قابل اجراست.

شیشه های استفاده شده در سقف اتوماتیک دوجداره است که جمع ضخامت شیشه ها 22 میلی متر است.

شیشه  ای که بالا قرار میگیرد سکوریت 6میلی متر و شیشه ی پایینی پلی کربنات (نشکن) 6میلی متر است که باید یک سازه فلزی و استراکچر محکمی را برای آن ها در نظر گرفت.

سقف شیشه ای متحرک مانند سقف های متحرک استخری دارای سازه ای بسیار قدرتمند هستند. تایل ها و بلوک های مقاوم و نشکن ازجمله متریال های مهم این سازه هستند.

برج وین تولید کننده پنجره گیوتینی برقی و سقف های متحرک

کاربرد سقف شیشه ای متحرک

سقف شیشه ای متحرک در هر  فضایی قابل تطبیق و اجراست. این سقف ها به خاطر ظاهر متفاوت و زیبای خود بر زیبایی محیط ساختمان شما  افزوده و آن را متقاوت می کند.

سقف شیشه ای متحرک در حال حاضر مورد اقبال رستوران ها و کافی شاپ های بزرگ قرار گرفته است فضاهای بیرونی مراکز خدماتی به عناوین مختلف مثل باد، باران، برف، نور شدید آفتاب عملاً کارایی لازم را ندارند.

سقف شیشه ای متحرک علاوه بر زیباتر شدن محیط مورد نظر، باعث می شود تا هر زمانی که خواستیم محیط را از سرپوشیده به سرباز و یا بالعکس تغییر دهیم.

سقف شیشه ای می تواند ترکیبی از هر دو مدل متحرک و ثابت نیز ساخته شود.

مزایای سقف متحرک شیشه ای

ایجاد نمای زیبا  و منحصر به فرد

داشتن دید مناسب به داخل و خارج

استفاده حداکثری  از نور طبیعی

مقاومت و استحکام کافی در مقابل بارش ها

بالا بودن عمر مفید

مقاوم در مقابل تغییرات دما

قدرت جذب حرارت

ایجاد تعادل حرارتی

عدم جذب بیش از حد حرارت از خارج به داخل و جلوگیری از اتلاف حرارت از داخل به خارج

 

برج وین اولین تولید کننده پنجره های گیوتینی برقی-پانوراما در ایران وارائه کننده انواع سقف های متحرک پارچه ای، شیشه ای وآلومینیومی

برای سفارش ساخت پنجره گیوتینی یا پانوراما و انواع سقف های متحرک آلومینیومی، شیشه ای و پارچه ای و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت  www.borjwin.com مراجعه کرده  یا از طریق شماره های 02188515879 – 02188543809 با کارشناسان و مشاوران برج وین در ارتباط باشید.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.