تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۲
کد خبر : 600578

اخذ رتبه‌بندی پیمانکاران

اخذ رتبه‌بندی پیمانکاران

رتبه‌بندی پیمانکاران همان‌طور که از نام آن پیدا می‌باشد؛ یک فرآیند و پروسه برای رتبه‌بندی شرکت‌های پیمانکاری از لحاظ دانش تخصصی، بودجه مالی و غیره است که امروزه اکثر شرکت‌ها به دنبال دریافت آن هستند. در این مطلب رتبه ‌بندی پیمانکاران از سایت موسسه ثبتی، قصد آشنایی کامل شما عزیزان با موضوع رتبه‌بندی، نحوه انجام

رتبه‌بندی پیمانکاران همان‌طور که از نام آن پیدا می‌باشد؛ یک فرآیند و پروسه برای رتبه‌بندی شرکت‌های پیمانکاری از لحاظ دانش تخصصی، بودجه مالی و غیره است که امروزه اکثر شرکت‌ها به دنبال دریافت آن هستند. در این مطلب رتبه ‌بندی پیمانکاران از سایت موسسه ثبتی، قصد آشنایی کامل شما عزیزان با موضوع رتبه‌بندی، نحوه انجام و مزایای آن را داریم؛ پس تا پایان مقاله همراه ما بمانید. اگر قصد دریافت سریع این گرید معتبر را دارید؛ در طول و پایان مقاله شما را با یکی از بهترین موسسات حقوقی معتبر در زمینه دریافت این مدرک آشنا خواهیم نمود.

رتبه‌بندی در حوزه پیمانکاران چیست؟

رتبه‌بندی پیمانکاران یک فرآیند تشخیص و رتبه‌بندی برای شرکت‌های پیمانکاری است که توسط سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی برای ارزیابی شرکت‌ها برحسب پارامتر‌های مختلفی از قبیل بودجه مالی در دسترس، نیروی تخصصی، میانگین زمان انجام پروژه، تعداد پروژه‌های انجام داده تا زمان شرکت در این طرح، کیفیت کار، داشتن امکانات لازم، تجهیزات در دسترس و غیره انجام می‌گیرد.

برای مشخص نمودن توان کاری شرکت‌های پیمانکاری پس از ثبت رسمی شرکت؛ مهم‌ترین گام رتبه‌بندی پیمانکاران است که شما می‌توانید برای دریافت سریع این مدرک و گرید معتبر، بدون داشتن دانش اولیه و آگاهی‌های لازم از طریق موسسات حقوقی که معتبرترین آن موسسه ثبتی رتبه است؛ اقدام فرمایید.

این موسسات به دلیل داشتن کادر تخصصی از مجربین در حوزه اعطا و دریافت این گرید به شما کمک می‌کنند تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن این مدرک معتبر را دریافت نمایید.

اخذ رتبه‌بندی پیمانکاران

انواع دسته‌بندی‌های شرکت‌های پیمانکاری

همان‌طور که اشاره نمودیم؛ رتبه‌بندی پیمانکاران تنها برای شرکت‌های پیمانکاری قابل انجام است. بر این اساس شرکت‌های مختلف پیمانکاری در دسته‌بندی‌های مختلف زیر قرار می‌گیرند:

دسته‌بندی بر اساس سطح تخصص و دانش مجموعه:  در این دسته‌بندی شرکت‌ها در دو گروه عمومی و تخصصی  قرار می‌گیرند. پیمانکاران موجود در رتبه‌بندی پیمانکاران در دسته تخصصی می‌توانند شامل شرکت‌های فعال در یکی از شاخه‌های تاسیسات، آب و فاضلاب، پل سازی و غیره باشند.

دسته‌بندی بر اساس اندازه پروژه: اندازه پروژه می‌تواند کوچک، بزرگ و یا متوسط باشد. بسیاری از دسته‌بندی‌های دیگر که شرکت‌ها را در دسته‌های مختلف قرار می‌دهند، کمک می‌کنند تا در زمان شروع به کار برای انتخاب یک پروژه؛ کارفرمایان بتوانند انتخاب دقیق‌تر و مناسب‌تری را انجام دهند.

اخذ رتبه‌بندی پیمانکاران

رتبه‌بندی پیمانکاران در سایت موسسه ثبتی رتبه

شما عزیزان می‌توانید برای شرکت در این ارزیابی جهت دریافت گرید پیمانکاران به سایت موسسه ثبتی رتبه مراجعه نمایید و از طریق کارشناسان موجود در مجموعه ما راهنمایی‌ها و مشاوره‌های لازم را در این خصوص دریافت نمایید.

چرا کارفرمایان به دنبال بهترین شرکت‌های پیمانکاری با رتبه‌های بالاتر هستند؟

حتما برای شما عزیزان هم این سوال پیش آمده است که چرا فاز دریافت گرید امروزه بسیار شناخته شده و همه‌گیر است؟ و چرا همه شرکت‌ها تمام تلاش خود را به کار می‌بندند تا بتوانند بالاترین گرید را دریافت نمایند؟

در پاسخ به این دو سوال شما عزیزان، بایستی به موارد زیر اشاره کنیم:

کاهش هزینه‌ها: کارفرماها جهت انتخاب پیمانکار برای پروژه‌های‌‌ خود به سابقه اجرایی، بودجه  و رتبه‌بندی پیمانکاران آن شرکت توجه می‌کنند که این امر باعث می‌گردد که هزینه‌های اجرا پروژه  کاهش پیدا کنند؛ چرا که شرکت‌های دارای رتبه بالاتر از لحاظ بودجه مالی، امکانات فنی و دانش تخصصی در سطح بالایی قرار دارند و در نتیجه به تنهایی و بدون نیاز به استفاده یا راهنمایی از سایر شرکت‌های دارای رتبه‌بندی پیمانکاران می‌توانند کار خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهند.

ارائه پروژه با‌کیفیت‌تر: همه کارفرمایان دوست دارند تا پروژه مورد نظر آن‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن و البته با کیفیت بالا انجام گیرد؛ فلذا تمام تلاش خود را می‌کنند تا بتوانند بهترین شرکت پیمانکاری را انتخاب نمایند. به همین خاطر اغلب شرکت‌های پیمانکاری به دنبال شرکت در طرح رتبه‌بندی پیمانکاران هستند.

کاهش ریسک و خطرات: سطح مدیریت حرفه‌ای شرکت‌های دارای رتبه بالا احتمال نابودی سرمایه کارفرما را از بین می‌برد و لذا کارفرما می‌تواند با خیالی آسوده‌تر و عدم نگرانی از جهت احتمال به وجود آمدن خطرات احتمالی  به دنبال تحویل پروژه خود باشد.

شما در حال مطالعه مقاله رتبه‌بندی پیمانکاران هستید. برای دریافت این گرید، کسب مشاوره و غیره می‌توانید از طریق سایت موسسه ثبتی رتبه بهترین سایت حقوقی با کادر تخصصی و مجرب اقدام فرمایید.

افزایش شفافیت:  به دلیل مشاهده رزومه کاری شرکت پیمانکاری، سابقه فعالیت‌های آن‌ها، شفافیت میان کارفرما و شرکت پیمانکاری افزایش پیدا می‌کند.

اخذ رتبه‌بندی پیمانکاران

مزایای دریافت این گرید

از جمله مزایایی که طرح رتبه‌بندی پیمانکاران برای یک شرکت پیمانکاری به دنبال دارد؛ می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

امکان حضور در مناقصات مختلف دولتی: شرط اصلی حضور در این مناقصات داشتن رتبه است و با داشتن آن به راحتی می‌توان در تمامی مناقصات مختلف در سطح داخلی و خارجی شرکت نمود.

دریافت وام: گرفتن وام کار چندان آسانی نیست و اغلب یک وام جوابگو تمامی نیازهای شما نخواهد بود. اما؛ از طریق دریافت گرید در طرح رتبه‌بندی پیمانکاران به آسانی می‌توان وام‌هایی با مبالغ بیشتر و زمان طولانی تری دریافت نمود.

رقابت: به طور کلی گرید پیمانکاری در پنج سطح یک تا پنج تعریف شده و سطح یک به عنوان با ارزش‌ترین شناخته شده است. در این میان با دریافت رتبه هر شرکت پیمانکاری با شرکت دیگر از لحاظ رتبه مورد قیاس قرار می‌گیرند و در واقع نوعی رقابت سالم میان آن‌ها تشکیل می‌گردد و تمامی آن‌ها به دنبال دریافت بهترین گرید خواهند بود.

شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات دقیق و کامل‌تر در خصوص رتبه‌بندی پیمانکاران به سایت موسسه ثبتی رتبه مراجعه و این گرید معتبر را دریافت نمایید.

اخذ رتبه‌بندی پیمانکاران

سایت موسسه ثبتی رتبه چه خدماتی به شما متقاضیان در این خصوص ارائه می‌دهد؟

از طریق سایت موسسه ثبتی و همکاران متخصص مجموعه ما خدمات ثبتی و حقوقی زیادی همچون ثبت شرکت ، رتبه بندی مشاوران ، رتبه انفورماتیک ، ثبت لوگو و … انجام می شود و شما می‌توانید با آماده‌سازی کلیه مدارک مورد نیاز به سرعت این گرید یعنی رتبه‌بندی پیمانکاران را که در گام اول در رتبه پنج به شما اعطا می‌گردد؛ دریافت نمایید.

چرا موسسه ثبتی رتبه را انتخاب کنیم؟

البته شما می‌توانید به تنهایی این مدرک را کسب نمایید که به دلیل ناآشنایی با قوانین موجود در این طرح؛ احتمال چند بار شکست و طولانی بودن زمان دریافت وجود دارد. اما؛ از طریق سایت موسسه ثبتی رتبه می‌توانید تنها در عرض چند روز بدون طی کردن این پروسه سنگین در رتبه‌بندی پیمانکاران شرکت نموده و بالاترین رتبه را دریافت نمایید.

 

 

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.