تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷
کد خبر : 9794

اخبار جعبه جادو|خواننده فراموش‌شده دهه ۱۳۶۰ و محمد کاسبی به تلویزیون می‌آیند

اخبار جعبه جادو|خواننده فراموش‌شده دهه ۱۳۶۰ و محمد کاسبی به تلویزیون می‌آیند

اخبار جعبه جادو|خواننده فراموش‌شده دهه ۱۳۶۰ و محمد کاسبی به تلویزیون می‌آیند تلویزیون در روز ۲۲ بهمن نمایش حضور و اقتدار مردم ایران را بار دیگر با به کارگیری بیش از ۶۰ دوربین در قاب شبکه‌های سیما به تصویر می‌کشد. – اخبار فرهنگی – به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، اخبار کوتاه رادیو و تلویزیون را در ادامه بخوانید:
سیمای حضور چهل و یکم
معاونت سیما در روز ۲۲ بهمن نمایش حضور و اقتدار مردم ایران را بار دیگر با به کارگیری بیش از ۶۰ دوربین در قاب شبکه‌های سیما به تصویر می‌کشد. معاونت سیما با اعزام ۱۱ دستگاه واحد سیار و ۸ دستگاه SNG و با بهره‌مندی بیش از ۶۰ دوربین ثابت، کابلی و پرنده از میدان فردوسی تا میدان آزادی از ابتدای مراسم با مردم همیشه در صحنه همراهی خواهد کرد.
از ابتدای صبح روز ۲۲ بهمن دوربین های مستقر رسانه ملی در ۱۷ نقطه از مسیر راهپیمایی، صحنه‌های پرشور تظاهرات مردمی و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری را به تصویر درمی‌آورند.
همچنین پرواز با ۲ فروند بالگرد با قابلیت ارتباط زنده از فراز شهر تهران، خیل عظیم و میلیونی مردم را در تظاهرات ۲۲ بهمن از آسمان ها روایت می‌کنند.
انعکاس حماس..

اخبار جعبه جادو|خواننده فراموش‌شده دهه ۱۳۶۰ و محمد کاسبی به تلویزیون می‌آیند

تلویزیون در روز ۲۲ بهمن نمایش حضور و اقتدار مردم ایران را بار دیگر با به کارگیری بیش از ۶۰ دوربین در قاب شبکه‌های سیما به تصویر می‌کشد.

اخبار جعبه جادو|خواننده فراموش‌شده دهه 1360 و محمد کاسبی به تلویزیون می‌آیند – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، اخبار کوتاه رادیو و تلویزیون را در ادامه بخوانید:

سیمای حضور چهل و یکم

معاونت سیما در روز ۲۲ بهمن نمایش حضور و اقتدار مردم ایران را بار دیگر با به کارگیری بیش از ۶۰ دوربین در قاب شبکه‌های سیما به تصویر می‌کشد. معاونت سیما با اعزام ۱۱ دستگاه واحد سیار و ۸ دستگاه SNG و با بهره‌مندی بیش از ۶۰ دوربین ثابت، کابلی و پرنده از میدان فردوسی تا میدان آزادی از ابتدای مراسم با مردم همیشه در صحنه همراهی خواهد کرد.

از ابتدای صبح روز ۲۲ بهمن دوربین های مستقر رسانه ملی در ۱۷ نقطه از مسیر راهپیمایی، صحنه‌های پرشور تظاهرات مردمی و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری را به تصویر درمی‌آورند.

همچنین پرواز با ۲ فروند بالگرد با قابلیت ارتباط زنده از فراز شهر تهران، خیل عظیم و میلیونی مردم را در تظاهرات ۲۲ بهمن از آسمان ها روایت می‌کنند.

انعکاس حماسه حضور پرشکوه مردم در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، شبکه‌های ملی و برون مرزی را بیش از ۳۰۰ تن از عوامل تولید فنی و پشتیبانی سیما برعهده دارند.

شبکه‌های معاونت سیما همچنین ویژه برنامه‌هایی را در جایگاه های اختصاص یافته در طول مسیر راهپیمایی باشکوه روز ۲۲ بهمن تهیه و تدارک دیده است که می‌توان به حضور و گفت‌وگو با اقشار مردم مختلف، مدیران، اساتید، قاریان بین‌المللی، پیشکسوتان و کارشناسان قرآنی و معارفی و … اشاره کرد.

«دومین گام» ویژه برنامه شبکه چهار برای انتخابات

برنامه تلویزیونی «دومین گام» با نگاهی متفاوت به اهمیت قانون‌نویسی در ایران روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود. این روزها برنامه‌های زیادی از رسانه ملی در جهت شناخت جایگاه مجلس و اهمیت انتخابات تولید و پخش می‌شود. در این میان گروه سیاسی شبکه چهار تصمیم گرفت با نگاهی متفاوت به اهمیت قانون‌نویسی در ایران بپردازد. به همین دلیل برنامه «دومین گام» به تهیه‌کنندگی مصطفی مژدهی‌فر در این شبکه تولید شد.

مژدهی‌فر درباره هدف تولید این برنامه گفت: ما تلاش داشتیم تحولات اجتماعی و سیاسی ایران را در ۴ دهه گذشته با متغیری ثابت به نام قانون ورانداز کنیم بنابراین این برنامه خوانشی است از تکامل قانون‌نویسی در ۱۰ مجلس گذشته که هر قسمت برنامه در حوزه‌ای تخصصی آن را بررسی خواهد کرد.

وی ادامه داد: برنامه «دومین گام» با بررسی تجربه‌های گذشته درباره آینده هم صحبت می‌کند. در نیمه پایانی هر قسمت برنامه نیازهای آینده ایران که مجلس یازدهم می‌تواند آن را حل کند هم پیشنهاد خواهد شد. برنامه دومین گام، به صورت مستند آرشیوی و در ۱۰ قسمت به قانونگذاری در حوزه رشد علمی ، فناوری‌های نوین ، کشاورزی، فضای مجازی، جمعیت، معدن، خصوصی‌سازی، خام فروشی ، گمرک و انتخابات خواهد پرداخت.

وی تأکید کرد: این مستند قرار است مهمترین قوانین کشور را ورانداز کند. به گفته احمد یوسفی پژوهشگر برنامه دومین گام. قوانین عادی ، برنامه‌های پنج ساله توسعه و بودجه‌های سالیانه به عنوان ملاک در توسعه کشور مد نظر بوده است تا ساختار برنامه تهیه شود.

این تهیه‌کننده اظهارداشت: بیننده مستند دومین گام متوجه می‌شود که چه‌طور قانون‌نویسی می‌تواند ریل‌گذاری تحول اقتصادی یا علمی را باعث شود. حتی بسیاری از کارشناسان حوزه‌های مختلف شناختی از این تبارشناسی قانون ندارند و این برنامه توصیه می‌کند که برای تحول بعدی قوانین گذشته حتماً مرور شوند.

تهیه‌کننده برنامه دومین گام با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی در مهر ماه امسال سیاست‌های کلی نظام قانونگذاری را ابلاغ کرده‌اند. افزود: مجلس آینده حتماً باید قانونگذاری را با نگاه دقیق‌تر ببیند. به قوانین گذشته مراجعه کند و بر اساس بند ۹ سیاست‌های ابلاغی، پالایش اساسی در قوانین گذشته صورت پذیرد تا مسیر اجرای گام دوم تسهیل شود.

مصطفی مژدهی‌فر تهیه‌کننده برنامه معتقد است تا کنون برنامه‌ای با این نگاه علمی به مقوله توسعه و قانون ساخته نشده و این برنامه برای اولین بار است که نخ تسبیح خود را متن قانون قرار داده است و به نامزدهای مجلس هم پیشنهاد می‌کنیم این برنامه را ببینند تا در صورت انتخاب شدن بدانند در کجای این حلقه قرار دارند و چه باید بکنند.

برنامه دومین گام با روایت داود نماینده و حضور کارشناس متفاوت در هر برنامه زاویه جدید از اهمیت انتخابات را به مخاطب نشان می‌دهد که چگونه با انتخاب اصلح می‌تواند آینده کشور را بهتر بسازد.

این برنامه از ۲۳ بهمن هر روز ساعت ۱۲ ظهر از شبکه چهارسیما پخش خواهد شد.

«ویلایی‌ها» در شبکه نمایش

در آستانه فرارسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در شب اربعین شهادت سردار سرافراز و پرافتخار اسلام، شهید حاج‌قاسم سلیمانی، فیلم سینمایی «ویلایی‌ها» دوشنبه ۲۱ بهمن‌ماه، ساعت ۲۳ از این شبکه پخش می‌شود. فیلم سینمایی «ویلایی‌ها» به کارگردانی منیر قیدی، نویسندگی منیر قیدی و ارسلان امیری و تهیه‌کنندگی سعید ملکان محصول سال ۱۳۹۶ است و قصه خانواده‌های فرماندهان سپاه و ارتش را در سال ۱۳۶۵ و در ایام دفاع مقدس روایت می‌کند.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است که: عزیز زن ۵۰ ساله‌ای است که همراه نوه‌هایش وارد مجموعه ویلاهای اسکان خانواده فرماندهان جنگ می‌شود. الیاس نیز راننده بسیجی است که هر وقت وارد مجموعه می‌شود همه نگران این می‌شوند که شاید خبر شهادت یکی از فرماندهان را بدهد. پس از مدتی سیما که عروس عزیز است از تهران می‌آید تا بچه‌های خود را به خارج از کشور ببرد اما…
ثریا قاسمی، طناز طباطبایی، پریناز ایزدیار، آناهیتا افشار، صابر ابر و علی شادمان از جمله بازیگران این فیلم سینمایی‌اند که به ایفای نقش پرداخته‌اند.

جایزه سینمایی ققنوس به گام نهم رسید/ چرا تلویزیون برای سینما جریان‌سازی نمی‌کند؟رابطه"قره العین" با جریان بابیه/ چرا بر ساخت مستندهای تاریخی در تلویزیون نظارت نمی‌شود؟پژمان جمشیدی از "خط فرضی" سینما تا "زیر خاکی" تلویزیون/ راه نجات کمدی، فیلمنامه است

«اینجا تهرانه» در جشن انقلاب

برنامه «اینجا تهرانه» (ویژه دهه فجر) از امشب یکشنبه (۲۰ بهمن ماه) تا بیست و دوم بهمن از شهرستان شهریار به روی آنتن شبکه ۵ می‌رود. مجموعه برنامه «اینجا تهرانه» کاری مشترک از گروه تهران و شهروندی شبکه ۵ و استانداری تهران است که قرار است هر هفته جمعه ها از شبکه ۵ سیما پخش شود، اما به پاسداشت ایام الله دهه فجر این برنامه به شکل ویژه‌ای پخش خود را با پرداخت به جشن‌های انقلاب در شهرستان‌های استان تهران زودتر آغاز کرده است و قسمت اول این برنامه نیز امشب یکشنبه، ساعت ۲۱ از شبکه پنج پخش خواهد شد.

این برنامه به تهیه‌کنندگی صادق شمسایی و اجرای سید شهیار سعیدنیا روی آنتن شبکه ۵ سیما می‌رود و در این برنامه هنرمندان مختلفی به اجرای برنامه می‌پردازند.

خواننده فراموش شده دهه ۱۳۶۰ در «چهل تیکه»

برنامه تلویزیونی «چهل تیکه» پخش هفتگی خود را امروز یکشنبه ۲۰ بهمن ماه ۱۳۹۸ با حضور «رامتین محسنی» خواننده نوجوان اوایل دهه ۱۳۶۰ و «محمد گلریز» خواننده سرودهای انقلابی آغاز می‌کند.

برنامه تلویزیونی «چهل تیکه» پخش هفتگی خود را امروز یکشنبه ۲۰ بهمن ماه ۱۳۹۸ با حضور «رامتین محسنی» خواننده نوجوان اوایل دهه ۱۳۶۰ که در زمان خود شهرت بسیاری در بین نوجوانان کسب کرده بود و «محمد گلریز» خواننده سرودهای انقلابی آغاز می‌کند.

رامتین محسنی برای اولین‌بار در برنامه تلویزیونی «گلاب بپاش» به همراه گروه سرودی به اجرای قطعاتی در قالب موسیقی پاپ ارکسترال پرداخت. در میان قطعاتی که «رامتین محسنی» نقش خواننده اصلی آن را بر عهده داشت، می‌توان به قطعات «کی بود کی بود که پرسید؟» و «بابام رو تو ندیدی» اشاره کرد که از محبوبیت خاصی در بین مخاطبان تلویزیون برخوردار بودند.

چهل‌تیکه برنامه پخش خود را تا روز پنجشنبه ۲۴ بهمن‌ماه ادامه می‌دهد. دوشنبه ۲۱ بهمن‌ماه «محمدکاسبی» بازیگر سینما و تلویزیون مهمان چهل‌تیکه خواهد بود. سه‌شنبه ۲۲ بهمن‌ماه «مهدی فقیه» بازیگر سینما و تلویزیون به برنامه چهل‌تیکه خواهد آمد.

سپس در روز چهارشنبه ۲۳ بهمن‌ماه «فریبا متخصص» دیگر بازیگر نام‌آشنای تلویزیون در استودیوی چهل‌تیکه مقابل «محمدرضا علیمردانی» خواهد نشست. آخرین میهمان چهل تیکه که در روز پنجشنبه ۲۴ بهمن‌ماه به چهل تیکه خواهد آمد، «مجید قناد» مجری برنامه‌های کودک است که چندین سال با برنامه «فیتیله» در تلویزیون به اجرای برنامه برای کودکان می‌پرداخت.

برنامه تلویزیونی «چهل‌تیکه» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی «الهام حاتمی» و با اجرای «محمدرضا علیمردانی» به مرور خاطرات و نوستالژی سال‌های گذشته با حضور هنرمندان و افراد شاخص می‌پردازد. «چهل تیکه» از یکشنبه ۲۰ بهمن‌ماه ۱۳۹۸ هفته پایانی دهه فجر تا پنجشنبه همین هفته از شبکه نسیم در ساعت ۲۲ پخش می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.