یخچال فریزر پرده هوا توسط مهندسین داخلی تولید شد


کافه دانش:
مدیرعامل شرکت تجهیز گستر کوروش، در نشست خبری از تولید اولین یخچال فریزر پرده هوا توسط مهندسین داخل خبر داد.

image

به گزارش خبرنگار اقتصادی کافه دانش، نشست خبری مهندس صبوری، مدیرعامل شرکت تجهیز گستر کوروش، صبح امروز شنبه ۱۸ دی ماه ۹۵، با حضور جمعی از اصحاب رسانه برگزار شد.

number-4

 

مهندس صبوری، مدیرعامل شرکت تجهیز گستر کوروش

مهندس صبوری، مدیرعامل شرکت تجهیز گستر کوروش، در ابتدای این نشست خبری گفت: تولید یخچال فریزر پرده هوا برای اولین بار در ایران انجام می شود.

وی ادامه داد: تولید این محصول کاملا بومی بوده و تاکنون یخچالهایی با صدای موتور ناهنجار تولید می شد که در فاز بعدی تولیدات این شرکت، ساخت یخچال و تعبیه موتورهای بی صدا در دستور کار قرار دارد.

مدیرعامل شرکت تجهیز گستر کوروش، در رابطه با تحریم ها گفت: مقداری تحریم ها سبک شده و بعضی اجناس اولیه راحت تر وارد ایران میشود و گرفتار تحریم ها نیستیم.

86aa5f1b59a813f962b0e3852623b37e_xl

 

مهندس صبوری افزود: کیفیت محصولات و تجهیزات این شرکت از بسیاری از برندهای مطرح خارجی چیزی کم ندارد و با استاندارد مصرف انرژی داخل کشور سازگاری دارد است.

وی از اشتغال زایی برای جوانان تحصیل کرده در یک سال فعالیت این شرکت خبر داد و افزود: تا به امروز نزدیک به ١٧۰ نیروی تحصیل کرده در این شرکت مشغول به کار شدند.

مدیرعامل شرکت تجهیز گستر کوروش، در پایان افزود: این شرکت تا به امروز حدود۴۵۰ شعبه از فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش را از لحاظ وسایل فروشگاهی مجهز کرده است.

mnasoor-post-6

حسینی، مدیرمالی شرکت

حسینی، مدیرمالی شرکت، در ادامه این نشسشت خبری گفت: بحث شفاف سازی امور مالی شرکت جزء اهداف این شرکت است و همچنین انتظار میرود دولت در مقابل این صداقت کمک حال ما باشد.

خبرنگار: کوروش جم

ad77718c0fa14df5e04e571718086daf_xlپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.