منصوری: ورود آسان پرداخت به حوزه ورزش با دو و میدانی و در راستای مسولیت اجتماعی آغاز شد/ حمایت از جوانان و قهرمانان ورزش کشور به نوعی سرمایه گذاری برای آینده ایران است

به گزارش خبرنگار دانش و فناوری کافه دانش، نشست خبری پیرامون قدردانی شرکت آسان پرداخت از بهداد سلیمی، قهرمان وزنه بردار فوق سنگین تیم ملی ایران و همچنین حمایتهای شرکت آسان پرداخت از ورزش قهرمانی، ظهر امروز دوشنبه ۸ شهریور ماه ۹۵، با حضور حامد منصوری مدیر عامل شرکت آسان پرداخت، شهیدی قائم مقام شرکت، ذولقدری ها مدیر بازاریابی شرکت، سپاسی مدیر روابط عمومی شرکت آسان پرداخت و جمعی از اصحاب رسانه، در محل شرکت آسان پرداخت برگزار شد.

2319_jotfuaq

 

 

 

 

 

 

 

 

حامد منصوری، مدیرعامل شرکت آسان پرداخت

حامد منصوری، مدیرعامل شرکت آسان پرداخت، در ابتدای این نشست خبری، در خصوص دلیل حمایت آپ از ورزش کشور گفت: بر اساس استراتژی های شرکت و مسئولیت های اجتماعی، این حمایت ها انجام میشود و با توجه به استعدادهای زیاد و نیروی انسانی جوانی  که در کشور وجود دارد، این حمایت ها به نوعی سرمایه گذاری برای آینده ایران است.

faqوی ارزش معنوی این حمایت ها را بیشتر از ارزش مادی دانست و گفت:  بازخور معنوی این حمایت ها بسیار دلچسب تر از بازخور مادی آن است.

مدیرعامل شرکت آسان پرداخت، بیان داشت: ورود آسان پرداخت به حوزه ورزش با دو و میدانی در راستای مسولیت اجتماعی شروع شد و سپس با حمایت از ورزش های دیگر مثل وزنه برداری و تکواندو ادامه پیدا کرد. در صورت امکان و هموار بودن شرایط تمایل داریم که در همه حوزه های ورزشی هم در سطح قهرمانی و هم در سطح عمومی سرمایه گذاری کنیم.

 

635759201142051956

 

منصوری، با اشاره به شعار « پیشگیری بهتر از درمان است» تصریح کرد: از این رو در نظر داریم که باید از از ورزش قهرمانی و همگانی، قدم موثر و مثبتی در سلامت جامعه و نیروی انسانی برداریم.

وی افزود: با توجه به استعداد بالای تکواندوکاران و وزنه برداران کشورمان، تصمیم داریم حمایت خود را به صورت ویژه با این ورزش ها شروع کنیم.

مدیرعامل شرکت آسان پرداخت، بیان داشت: امیدوارم که شرکت های دیگر بتوانند در این راه قدم بردارند تا نتایج آن را در المپیک ۲۰۲۰ شاهد باشیم.

Photo of a businessman using a smart phone outdoors

 

منصوری، پیرامون اینکه آیا این نوع حمایت ها از نظر مالی برای شرکت آسان پرداخت نیز درآمدی در بر خواهد داشت یا خیر، گفت: در حال حاضر  حمایت های که از طریق ما انجام می شود، از نظر مالی برای ما برگشتی نداشته است، اما با توجه به انرژی مثبتی که در جامعه با موفقیت کاروان ورزشی به وجود آمده بود و همچنین در خود شرکت آسان پرداخت این شرایط باعث شد کارکنان با انژری مثبت فعالیت خود را پیگیری کنید.

وی در خصوص اینکه، آیا حمایت از وزشکارن فقط در زمان برگزاری مسابقات خواهد بود یا اینکه برنامه ریزی های را در دستور کار خود قرار خواهید داد؟، گفت: از امروز برای مسابقات ۲۰۲۰ برنامه ریزی کرده ایم و حمایت ما دراز مدت خواهد بود و مخصوص المپیک نخواهد بود.

CN-940706386

 

 

 

 

 

 

 

مدیرعامل شرکت آسان پرداخت، در پایان گفت: آسان پرداخت، طبق وعده قبلی خود به بهداد سلیمی و کیمیا علیزاده هم پاداش مدال طلا را اهدا نمود و با ۳۵ سکه تمام بهار آزادی از تلاش و افتخار آفرینی قویترین مرد جهان و اولین بانوی مدال آور المپیک ایران قدردانی نمود.

images

 

ذوالقدری ها، مدیر بازاریابی شرکت آسان پرداخت

ذوالقدری ها، مدیر بازاریابی شرکت آسان پرداخت، در ادامه این نشست خبری گفت: در کمپین آسان پرداخت در حمایت از کاروان المپیکی کشورمان، حدود دو میلیون نفرشرکت کردند که این نشان دهنده اهمیت ورزش برای مردم و کار بزرگ شرکت آسان پرداخت است.

وی با بیان اینکه حمایت آسان پرداخت در رشته های ورزشی از دو میدانی شروع شد، گفت: شرکت ،در برنامه های آتی خود نیز از ورزشهای پایه حمایت خواهد کرد و حضور در کنار ورزشکاران مدال آور برای شرکت و مردم همیشه جذاب و باعث افتخار است.

مدیر بازاریابی شرکت آسان پرداخت، در پایان بیان داشت: در کمپین «همه ما کاروان المپیک هستیم» به هر ۶۲ ورزشکار المپیکی یک کد اختصاص پیدا کرد که طرفدارانِ ورزشکاران میتوانستند عضو کمپین ورزشکار مورد علاقه خود شوند که  بر اساس آمار کمپین «من بهداد سلیمی هستم» بیشترین عضو را داشت.

behdad-3836-2558-wallpaper

 

بهداد سلیمی، قهرمان وزنه بردار فوق سنگین تیم ملی ایران

بهداد سلیمی، قهرمان وزنه بردار فوق سنگین تیم ملی ایران، در ادامه این نشست خبری پیرامون داوری ناعادلانه در رقابت‌های المپیک ریو ۲۰۱۶ و اعتراض فدارسیون وزنه برداری به رای دادگاه عالی ورزش ویژه المپیک، گفت: وزیر امور خارجه کشورمان در راستای حمایت از ما فردی را مامور رسیدگی و پیگیری این امر کرده اند، اما مدال طلا قطعا برنمیگردد. اما چنانچه حقانیت ما هم اثبات شود، برای ما کافی است.

وی در ادامه بیان داشت: از اینکه پس از ۱۶ سال وزنه برداری، موفق به کسب دو مدال طلا شده ام، موفقیتی بزرگی که نصیب من شده است.

این قهرمان وزنه بردار فوق سنگین تیم ملی ایران، تاکید کرد: شرکت آسان پرداخت در این موفقیت سهم بسزایی داشته، به ویژه به خاطر حمایت های روحی و معنوی که از وزشکاران بعمل آورده است.

ehdad

 

سلیمی، در مورد نتیجه اعتراص به رای هیات ژوری، گفت: محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان به منظور حمایت از ما، فردی را مامور رسیدگی این امر کرده، اما واضح است که مدال طلا برنمی گردد،  البته همین که حقانیت ما در این زمینه اثبات شود برای ما کفایت می کند.

وی پیرامون اینکه، آیا نهادهای دولتی از شما حمایت کرده اند، بیان کرد:  با توجه به اینکه ورزش در کشور ما دولتی است و بیشتر حمایت از سوی دولت انجام می شود، ورود شرکت آسان پرداخت به این حوزه موثر بوده و امیدوارم الگویی برای دیگر بخش های خصوصی برای حمایت از ورزش کاران باشد.

این قهرمان وزنه بردار فوق سنگین تیم ملی ایران، در پایان اظهار داشت: حمایت از رشته هایی مثل وزنه برداری با توجه به کمبود منابع مالی بسیار مهم و اثر گذار است و باید این نوع فعالیت ها توسط شرکتهای بزرگ دیگر نیز انجام شود.

00992490

 

گفتنی است، آسان پرداخت در مراسمی که دیشب یکشنبه ۷ شهریور، در محل همایش های صدا سیما برگزار شد، طبق وعده قبلی خود علاوه بر اعطای پاداش مدال آوران طلا که ۳۵ سکه بهار آزادی بود، به بهداد سلیمی و کیمیا علیزاده هم پاداش مدال طلا را اهدا نمود و با ۳۵ سکه تمام بهار آزادی از تلاش و افتخار آفرینی قویترین مرد جهان و اولین بانوی مدال آور المپیک ایران قدردانی نمود. همچنین در این مراسم از مربیان مدال آوران المپیکی و همچنین روسای فدراسیونها تجلیل به عمل آمد.

5733823410263886665پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.