همایش «راه روشن» در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود

کافه دانش: همزمان با پنجمین سالگرد شهادت شهید مصطفی احمدی روشن همایشی با عنوان «راه روشن» در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی؛ در آستانه پنجمین سالگرد شهادت شهید مصطفی احمدی‌روشن، همایش «راه روشن» به همت کنگره شهدای دانشگاه صنعتی شریف در این دانشگاه برگزار خواهد شد.

در این مراسم که شنبه ۴ دی‌ماه از ساعت ۱۳ الی ۱۵:۳۰ در سالن آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه صنعتی شریف صورت خواهد گرفت، حسن عباسی، رئیس اندیشکده یقین به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت. همچنین میزگردی با موضوع بررسی ظرفیت‌های صنعت هسته‌ای و نقش شهید احمدی روشن با حضور برخی از دوستان و همکاران نزدیک شهید برگزار خواهد شد.

گفتنی ست؛ پخش فیلم روباه با حضور بهروز افخمی، کارگردان این فیلم و شعرخوانی علی‌محمد مؤدب، شاعر و ترانه‌سرای معاصر از دیگر بخش‌های این مراسم خواهد بود.
شایان ذکر است؛ همایش راه روشن، به منظور گرامی‌داشت پنجمین سالگرد شهید مصطفی احمدی‌روشن با حضور خانواده محترم شهید و به همت کنگره شهدای نیستان و با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل و ستاد برگزاری کنگره ملی مصطفای شهید برگزار خواهد شد وحضور در این همایش برای تمامی دانشجویان سایر دانشگاه‌ها آزاد است.
image_gallery


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.