معرفی ۱۰ کشتی برتر مسافربری در دنیا

techzoom.ir

تک‌زوم : 

Freedom of the Seas یک کشتی مسافربری است و توسط شرکت بین‌المللی Royal Caribbean ساخته شده است. Freedom of the Seas تسهیلات گوناگونی ارائه می‌دهد که ازجمله آن‌ها پارک آبی برای کودکان، سینمای سه‌بعدی، اسکی روی یخ، یخ‌بازی و آب‌معدنی است. کشتی حدوداً ۱۱۱۱ پا اندازه دارد و ظرفیت بالغ‌بر ۴۳۷۰ مسافر دارد.

aboutcruiseships_thumb islandcruisetravel_thumb

Allure of the Seas: شیفته دریاها یکی از بزرگ‌ترین کشتی‌های مسافربری در دنیا است. Allure of the Seas فقط دو اینچ از Oasis of the seas بزرگ‌تر است. Allure of the Seas تسهیلاتی مانند ۲۵ نوع سرویس غذایی را ارائه می‌دهد.

shipparade_thumb ifeellikehome_thumb

Explorer of the Seas: Explorer of the Seas جزو ده کشتی بزرگ مسافربری دنیا است. ظرفیت آن بالغ‌بر ۳۱۱۴ مسافر است. اندازه‌اش ۱۰۲ پا و وزن کلی آن با احتساب مسافران ۱۳۷۳۰۸ تن است.

stxeurope_thumb tripwow.tripadvisor_thumb iglucruise_thumb1

Liberty of the Seas: این کشتی از ماه می ۲۰۰۷ به آب انداخته شد. طول آن حدود ۱۱۱۱٫۹ پا و عرض آن ۱۸۴ پا است. این کشتی می‌تواند ۳۶۳۴ مسافر را توسط ۱۳۶۰ گروه، سرویس‌دهی کند.

commons.wikimedia.org_thumb galavanttravel_thumb

MSC Fantasia: این کشتی، یک کشتی مسافربری رؤیایی ایتالیایی است. وزن کامل آن ۱۳۳۵۰۰ تن با احتساب مسافران است. این کشتی طویل‌ترین کشتی است که توسط شرکت MSC تولیدشده است.

merchantships.info_thumb CRUISEMATES_thumb pleasurecruises.gr_thumb

MSC Preziosa: یک کشتی از نوع افسانه MSC است که توسط شرکت مسافربری MSC ساخته شده است. این کشتی در حدود ۳۳۳ متر طول و ۳۸ متر عرض دارد. MSC Preziosa یک کازینو و یک حوضچه آبگرم وجود دارد.

7seasvessels_thumb cruisemates_thumb (1)

Norwegian Epic: Norwegian Epic که سومین کشتی مسافربری بزرگ دنیا است می‌تواند تا ۴۱۰۰ گروه و مسافر را حمل کند. وزن کلی آن ۱۵۵۸۷۳ تن است. این محصول متعلق به شرکت مسافربری خطی نروژی است.


vietnamnet.vn_thumb skyzone.my_thumb

Oasis of the Seas : این محصول از نوع مسافربری Oasis  است که به شرکت بین‌المللی رویال کاراییب تعلق دارد. این محصول آن‌قدر بزرگ است که می‌تواند ۶۲۹۶ گروه و مسافر را در خود جای دهد. ۱۱۸۷ پا اندازه‌اش است. Oasis of the Seas  تا سال ۲۰۱۰ طویل‌ترین کشتی در دنیا بود.

luxurycruiseconnections_thumb tpiworldwide_thumb honeymooncruiseshopper_thumb

Queen Mary 2: این کشتی در سال ۲۰۰۴ توسط ملکه الیزابت ۲ نام‌گذاری شد. Queen Mary 2 و Oasis of the Seas تنها دو کشتی‌ای هستند که به شرکت بین‌المللی رویال کاراییب تعلق دارند. این کشتی حدود ۱۱۳۲ پا طول دارد. حداکثر ظرفیت آن برای مسافرین تا ۳۰۵۶ نفر است.

iglucruise_thumb2 cruisemarketupdate_thumb

Royal Princess: این کشتی در سال ۲۰۰۴ توسط ملکه الیزابت ۲ نام‌گذاری شد. Queen Mary 2 و Oasis of the Seas تنها دو کشتی‌ای هستند که به شرکت بین‌المللی رویال کاراییب تعلق دارند. حدود ۱۱۳۲ پا طول دارد. حداکثر ظرفیت آن برای مسافرین تا ۳۰۵۶ نفر است.

cruisemates_thumb1 cruiseabout_thumb mumuism_thumbپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.